تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴ کد مطلب 94693

هم‌تیمی مگویان النصر را قبل از رسیدن به ذوب‌آهن آتش زد

النصر عربستان در حالی امروز در ایستگاه پنجم لیگ قهرمانا آسیا به مصاف ذوب آهن ایران خواهد رفت که ۵ روز قبل ضربه سختی را از یک بازیکن ارمنی دریافت کرده است. ملی پوشی که هم بازی هرایر مگویان مدافع استقلال در تیم ملی ارمنستان است. گروه ورزشی مشرق –  النصر حریف امروز ذوب‌آهن در […]

النصر عربستان در حالی امروز در ایستگاه پنجم لیگ قهرمانا آسیا به مصاف ذوب آهن ایران خواهد رفت که ۵ روز قبل ضربه سختی را از یک بازیکن ارمنی دریافت کرده است. ملی پوشی که هم بازی هرایر مگویان مدافع استقلال در تیم ملی ارمنستان است.

مارکوس پیزلیگروه ورزشی مشرق –  النصر حریف امروز ذوب‌آهن در ایستگاه پنجم لیگ قهرمانان آسیا اوضاع و احوال مناسبی در لیگ‌برتر عربستان ندارد.

این تیم پنج روز پیش قبل از عزیمت به مسقط در ایستگاه۲۳ لیگ عربستان اسیر هنرنمایی یک برزیلی- ارمنی شد؛ هافبکی ریزنقش و البته همبازی هرایر مگویان مدافع خارجی تیم فوتبال استقلال.

۲پاس استثنایی از پیزلی
در ایستگاه بیست‌وسوم لیگ‌برتر عربستان النصر رده‌هشتمی تلاش کرد تا با استفاده از امتیاز بازی خانگی‌اش برابر الرائد پایین جدولی، روحیه لازم برای تقابل با حریف ایرانی‌اش- ذوب‌آهن- را به‌دست بیاورد.

با این حال تیم رده‌سیزدهمی فوتبال عربستان با هنرنمایی هافبک‌مدافع ارمنی‌اش مارکوس پیزلی بلایی بر سر النصر آورد که سرمربی اسپانیایی این تیم رائول کاندا پرز فکرش را هم نمی‌کرد. در دیدار یادشده «مارکوس» ابتدا با پاس طلایی خود(۲۲) اسماعیل بانگورای غنایی را به گل رساند.

بازیکن چپ‌پای برزیلی- ارمنی یک‌بار دیگر در دقیقه۵۵ زهرش را به النصری‌ها ریخت. پیزلی این‌بار با ارسال تماشایی‌اش جوفان البیشی را روانه دروازه النصر کرد تا تعداد گل‌های الرائد به عدد دو برسد. در دیدار مذکور میرجفسکی(پنالتی۷۳) یکی از گل‌های تیم پایین‌جدولی را جبران کرد با این حال الرائد با هنرنمایی بازیکن ملی‌پوش ارمنستانی‌اش سه امتیاز شیرین گرفت تا به رده یازدهم جدول صعود کند.

پیزلی همان بازیکنی است که در هفته ششم رقابت‌های انتخابی یورو۲۰۱۶ گل اول ارمنستان را به پرتغال زد. شنبه ۲۳خرداد۱۳۹۴ پرتغال در ایروان از سد میزبانش ارمنستان گذشت. ۱۰ماه و یک‌ هفته قبل در روز هت‌تریک کریس رونالدو، مارکوس گل اول ارمنستان را زد و هرایر مگویان گل آخر بازی را. هرچند که در نهایت پرتغال ۳ بر ۲ پیروز میدان شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: