تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۳ کد مطلب 94751

بخشیدن شوهر اسیدپاش با حس مادرانه

وقتی این حرف را شنیدم اشک در چشمانم حلقه زد و خیلی ناراحت شدم و تا به امروز لحظه شماری کردم که هر چه زودتر دادگاه برگزار شود.امروز هم به همین خاطر از شکایت خود گذشت می‌‌کنم و پدر دخترانم را می‌بخشم چرا که در نبود پدرشان آنها از لحاظ روحی، روانی و عاطفی دچار […]

وقتی این حرف را شنیدم اشک در چشمانم حلقه زد و خیلی ناراحت شدم و تا به امروز لحظه شماری کردم که هر چه زودتر دادگاه برگزار شود.امروز هم به همین خاطر از شکایت خود گذشت می‌‌کنم و پدر دخترانم را می‌بخشم چرا که در نبود پدرشان آنها از لحاظ روحی، روانی و عاطفی دچار صدمه شدند.

به گزارش مشرق، زن جوان با حس مادرانه شوهر اسیدپاش خود را بخشید.ساعت ۹ صبح یکشنبه دوازدهم آبان ماه سال ۹۲ لیلا وقتی با مادرش صغری به شهرداری سرآسیاب ملارد رفت علی شوهر سابقش را پیش روی خود دید که با عصبانیت به سمت آنان حمله‌ور شد و دست به اسیدپاشی زد.صورت لیلا در این اسیدپاشی کمتر آسیب دید اما دو دستش، گوش و سمت چپ بدنش سوخت و مادرش نیز از ناحیه دو پا آسیب دید.

علی وقتی دستگیر شد به پرداخت دیه و دو سال زندان محکوم شد اما با اعتراض همسر سابق و مادرزنش در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.پرونده این اسیدپاشی پیش روی قاضی اصغرزاده و دو قاضی مستشار قرار گرفت.

علی در دفاع گفت: وقتی با لیلا و مادرش روبه‌رو شدم آنها ظرف اسید در دست داشتند، از ترس آنها را هل داده و اسید به روی خود همسرم و مادرش ریخت. صبح دیروز مرد اسیدپاش که پیشتر با سپردن قرار وثیقه سنگین آزاد شده بود در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده تحت محاکمه قرار گرفت.

این محاکمه در حالی برگزار شد که صغری که در پرونده اتهامی دارد حضور نیافت و لیلا وقتی پیش روی قاضی اصغرزاده ایستاد، گفت: از این مرد –اسیدپاش- صاحب دو دختر ۱۰ و ۱۵ ساله هستم. آنها در این مدتی که زندگی ما فرو پاشید صدمات روحی و عاطفی بسیاری دیدند.حتی چند وقت پیش مدیر مدرسه دخترانم به من گفت که یکی از آنها پیش وی مراجعه کرده و خواسته او را برای ادامه زندگی به بهزیستی معرفی کنند.

وقتی این حرف را شنیدم اشک در چشمانم حلقه زد و خیلی ناراحت شدم و تا به امروز لحظه شماری کردم که هر چه زودتر دادگاه برگزار شود.امروز هم به همین خاطر از شکایت خود گذشت می‌‌کنم و پدر دخترانم را می‌بخشم چرا که در نبود پدرشان آنها از لحاظ روحی، روانی و عاطفی دچار صدمه شدند.

 بنابراین برای اینکه آینده فرزندانم به تباهی کشیده نشود و بیشتر از این دچار صدمات روحی، روانی و عاطفی نشوند از شکایت خود گذشت می‌کنم و تقاضای تخفیف مجازات برای پدر بچه‌هایم دارم و مادرم نیز از حق خود اعلام گذشت کردند و در محضر به همسرم رضایت دادند.

پس از این بخشش بزرگ مرد اسیدپاش در جایگاه دفاع ایستاد و گفت: من هم از مادرزنم شکایت کرده بودم که حالا از این شکایت گذشت می‌کنم و هیچ ادعایی ندارم!

وی افزود: من حرف‌هایم را روز اول بیان کردم و اظهارات قبلی خود را قبول دارم و بابت پرداخت دیه سه دانگ خانه‌ام را به نام همسرم زدم و تقاضای عفو و بخشش دارم نه به خاطر خودم بلکه به خاطر دو دخترم که بجز من هیچ کسی را ندارند و تکیه گاهشان من هستم! بنابر این گزارش، سه قاضی پس از شور، مرد اسیدپاش را به زندان محکوم کردند.

منبع: ایران

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: