تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۳ کد مطلب 94800

حمید نعمت رگ خواب خود را چگونه نشان می دهد؟!

حمید نعمت الله پیش از این همه فیلم هایش را برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجر نمایش داده است. «رگ خواب» هم قبل از جشنواره سی و چهارم کلید خورد و پیش بینی می‌شد این فیلم در جشنواره سی و چهارم حضور داشته باشد. گروه فرهنگی مشرق – صداگذاری فیلم سینمایی «رگ خواب» حمید […]

حمید نعمت الله پیش از این همه فیلم هایش را برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجر نمایش داده است. «رگ خواب» هم قبل از جشنواره سی و چهارم کلید خورد و پیش بینی می‌شد این فیلم در جشنواره سی و چهارم حضور داشته باشد.

گروه فرهنگی مشرق – صداگذاری فیلم سینمایی «رگ خواب» حمید نعمت اله هفته آینده آغاز می‌شود. تدوین آخرین ساخته حمید نعمت اله که سال گذشته جلوی دوربین رفت این روزها توسط مهدی سعدی ادامه دارد و طی هفته آینده به پایان می‌رسد. با پایان تدوین، صداگذاری «رگ خواب» توسط بهمن اردلان آغاز می شود.

سومین همکاری با سهراب پورناظری

حمید نعمت الله همواره به انتخاب های خاص برای موسیقی فیلم هایش مشهور است. از فیلم «بی پولی» تا رگ خواب سهراب پورناظری به آهنگساز ثابت فیلم‌های حمید نعمت الله تبدیل شده و بعد از آن در «آرایش غلیظ» علاوه بر سهراب پور ناظری، حمید نعمت الله با همایون شجریان برای ترانه تیتراژ فیلمش همکاری کرد. ترانه ای که طرفداران زیادی به دست آورد و مورد استقبال قرار گرفت. فیلم تازه نعمت اله فضای تلخ و غمگینی دار و موسیقی سهراب پور ناظری تفاوت زیادی با کارهای او برای دو فیلم قبلی نعمت الله دارد.

اکران قبل از جشنواره

حمید نعمت الله پیش از این همه فیلم هایش را برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجر نمایش داده است. «رگ خواب» هم قبل از جشنواره سی و چهارم کلید خورد و پیش بینی می‌شد این فیلم در جشنواره سی و چهارم حضور داشته باشد. اما طولانی شدن فیلمبرداری باعث شد خبر احتمال نمایش فیلم حمید نعمت الله در بخش بین الملل جشنواره فجر مطرح شود که این اتفاق هم نیفتاد. نعمت اله در گفت و گو با سینما درباره برنامه اش برای اکران فیلم رگ خواب گفت: قصد داریم به محض آمده شدن فیلم و دریافت پروانه نمایش شرایط اکران آن رامهیا کنیم و به احتمال فراوان «رگ خواب» پیش از جسنواره سی و پنجم به نمایش درآید.

با قانون تازه شواری صنفی نمایش مبنی بر اینکه فیلم های دو ماه بعد از دریافت پروانه نمایش می توانند اکران شوند به نظرم می‌رسد فیلم حمید نعمت الله می‌تواند اکران شوند به نظر می‌رسد فیلم حمید نعمت الله رپس از مهرماه آماده اکران خواهد شد.

رگ خواب را معصومه بیات همسر حمید نعمت الله به نگارش درآورده است که به ماجرای اضمحلال یک زن می‌پردازد و نقش اصلی این فیلم را لیلا حاتمی ایفا می کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: