تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۸ کد مطلب 94815

سردار اشتری طرح امنیت اخلاقی را هیچگاه متوقف نکردیم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از ۲۶ دستگاه موظف شده در موضوع حجاب و عفاف، تنها نیروی انتظامی است که به وظیفه خود در این عرصه عمل می کند.

به گزارش میدان۷۲، سردار حسین اشتری با اشاره به اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی با ۳۰۰ مصوبه، ۲۶ دستگاه و ارگان را در موضوع طرح حجاب و عفاف موظف کرده است گفت: این در حالی است که خیلی از دستگاه‌ها به مصوبات این شورا که بالاترین مرجع قانون‌گذاری کشور است عمل نمی کنند و شاهدیم که غیر از نیروی انتظامی تنها چند دستگاه از ظرفیت ها و امکانات خود در این زمینه استفاده می‌کنند و مابقی به وظایف خود یا عمل نمی کنند یا ناقص عمل می‌کنند.

وی در مورد اینکه دولت در این زمینه به چه اندازه به وظایف خود عمل می‌کند گفت: داب دولت محترم این است که به مصوبات قانونی جامه عمل بپوشاند و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

سردار اشتری در پاسخ به این سوال که چرا تمام هجمه‌ها در ابن حوزه تنها به نیروی انتظامی معطوف است گفت: همان طور که می دانید نیروی انتظامی تنها دستگاهی است که در این زمینه به وظایف خود عمل می کند و ما امیدواریم با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته شاهد انجام وظایف تمام دستگاه‌ها در این زمینه و پیشرفت های محسوس باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد ادامه یا توقف طرح امنیت اخلاقی تاکید کرد: ما از زمان ابلاغ ریاست جمهوری وقت هیچ گاه این طرح را متوقف نکرده‌ایم و با حمایت قضایی طرح امنیت اخلاقی را ادامه خواهیم داد.

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: