تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۵ کد مطلب 94825

امکان گرفتن عکس حین فیلمبرداری به‌ گوگل بازگشت

شاید نرم‌افزار پیش فرض عکاسی در هر دستگاه اندرویدی بهترین گزینه برای عکاسی با آن باشد اما بهترین گزینه برای دستگاه‌های گوگل نکسوس و موبایل‌های قدیمی که نرم‌افزار دوربین آنها از امکانات خاصی برخوردار نیستنند، اپلیکشن دوربین شرکت گوگل است که با بروزرسانی‌های مکرر قابلیت‌های جدید و کاربردی پیدا می‌کند. از این رو استفاده از […]

شاید نرم‌افزار پیش فرض عکاسی در هر دستگاه اندرویدی بهترین گزینه برای عکاسی با آن باشد اما بهترین گزینه برای دستگاه‌های گوگل نکسوس و موبایل‌های قدیمی که نرم‌افزار دوربین آنها از امکانات خاصی برخوردار نیستنند، اپلیکشن دوربین شرکت گوگل است که با بروزرسانی‌های مکرر قابلیت‌های جدید و کاربردی پیدا می‌کند. از این رو استفاده از دوربین گوگل بهترین گزینه برای عکاسی در اینگونه دستگاه‌هاست،

 به گزارش مشرق، اپ Google Camera با به روز رسانی به نسخه ۳٫۲٫۰۴۲ ضمن اعمال تغییراتی در رابط کاربری، قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرده تا تجربه بهتری از عکاسی با این محصول نرم افزاری داشته باشید.
 
یکی از قابلیت های قدیمی و محبوب گوگل کمرا، امکان عکاسی در حین فیلمبرداری بود که متأسفانه در نسخه های پیشین اپ به دلایل نامعلومی حذف شده بود. خوشبختانه در نسخه جدید، این قابلیت دوباره به اپلیکیشن بازگشته تا بتوانید با فشردن دکمه دایره ای شکل تعبیه شده در بالای آیکن ضبط، در حین فیلمبرداری به تهیه اسکرین شات هم اقدام کنید.
 
مضاف بر این، رابط کاربری گوگل کمرا هم تغییرات ریز و درشتی به خود دیده. حالا مد صحنه آهسته به عنوان یک بخش مجزا به منوی کشویی اپلیکیشن منتقل شده و دیگر به صورت یک دکمه در حالت ضبط ویدئو در دسترس نیست. این تصمیم گوگل شاید چندان به مذاق کاربران خوش نیاید. با این وجود،‌ آیکن های شاتر و جابجایی دوربین از نو طراحی شده اند که همین موضوع ظاهر شکیل تری به اپلیکیشن دوربین گوگل بخشیده. تغییر چندان بزرگی نیست، اما کاربران مطمئنا از آن استقبال خواهند کرد.
 
بروزرسانی یادشده ممکن است که از طریق گوگل پلی قابل دریافت نباشد. از این رو اگر نمی خواهید که برای انتشارش منتظر بمانید، می توانید همین حالا فایل APK آخرین نسخه اپلیکیشن را از این لینک دریافت نمایید.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: