تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۷ کد مطلب 94914

عکس/ بدشانسی بزرگ داماد انگلیسی

خبر تصادف تازه داماد با فراری اجاره ای تبدیل به یکی از اخبار پربازدید در شبکه های اجتماعی شده است این داماد از شانس بد، فراری را به دیوار کوبید و خسارت سنگینی برجای گذاشت. به گزارش مشرق، این داماد قرار بود ۵ هزار پوند برای یک شبانه روز اجاره فراری بپردازد اما حالا مجبور […]

خبر تصادف تازه داماد با فراری اجاره ای تبدیل به یکی از اخبار پربازدید در شبکه های اجتماعی شده است این داماد از شانس بد، فراری را به دیوار کوبید و خسارت سنگینی برجای گذاشت.

به گزارش مشرق، این داماد قرار بود ۵ هزار پوند برای یک شبانه روز اجاره فراری بپردازد اما حالا مجبور است مبلغی بسیار بیشتر از این رقم به عنوان خسارت پرداخت کند.

خیلی باید انسان بد شانسی باشی تا در روز دامادیت، خودروی اجاره ای ۲۴۰ هزار پوندی( ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰تومانی)را به دیوار بکوبید!متأسفانه این اتفاق برای دامادی به نام عثمان علی در بیرمنگام انگلیس افتاده و روز دامادی و ازدواجش را به ناراحتی و غصه تبدیل ساخته است.

جریان از این قرار است که آقای داماد این خودرو را برای یک شبانه روز به مبلغ ودیعه ۵۰۰۰ پوند، اجاره می کند و غافل از اینکه در روز حادثه در کنار عروس خانم، در حالیکه از سواری خودروی گران قیمت اجاره ای خیلی لذت نبرده بودند که دریک پیچ، بجای ترمز پا را روی پدال گاز فشرده و در نتیجه تصاویری به این شکل از تصادف با دیوار یک منزل خلق کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: