تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۳ کد مطلب 94927

دراکولای رضا عطاران در انتظار مجوز اکران +عکس

فیلم سینمایی «دراکولا» ساخته رضا عطاران آخرین مراحل فنی را سپری می‌کند تا برای دریافت پروانه نمایش اقدام نماید. به گزارش مشرق، فیلم سینمایی «دراکولا» ساخته رضا عطاران برای حضور در اکران نوروزی آماده نمایش نشد و اکران آن پس از انجام مراحل فنی به سال جدید محول شد. با توجه به  آئین نامه ۹۵ […]

فیلم سینمایی «دراکولا» ساخته رضا عطاران آخرین مراحل فنی را سپری می‌کند تا برای دریافت پروانه نمایش اقدام نماید.

به گزارش مشرق، فیلم سینمایی «دراکولا» ساخته رضا عطاران برای حضور در اکران نوروزی آماده نمایش نشد و اکران آن پس از انجام مراحل فنی به سال جدید محول شد.

با توجه به  آئین نامه ۹۵ شورای صنفی نمایش، فیلم‌های سینمایی می توانند در نوبت های اکران قرار گیرند که دو ماه از صدور پروانه نمایش آن ها گذشته باشد با این اوصاف اگر «دراکولا» رضا عطاران برای دریافت پروانه نمایش در جلسه شورای پروانه نمایش روز  دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه مطرح شود و موفق به اخذ پروانه ساخت از این شورا شود امکان اکران در عید فطر را خواهد داشت.

دراکولای رضا عطاران در انتظار مجوز اکران +عکس

در این فیلم که قصه ای تازه را در سینمای ایران روایت می کند عطاران به سراغ معضل فراگیر این روزهای جامعه «اعتیاد» رفته است و از وجه دیگری به این معضل اجتماعی توجه دارد. این فیلم به عنوان متفاوت ترین فیلم رضا عطاران در مقام کارگردان قلمداد می شود.

دراکولای رضا عطاران در انتظار مجوز اکران +عکس

این در حالی است که فیلم های «سلام بمبئی»(قربان محمدپور)، «خوب، بد، جلف» (پیمان قاسم خانی) از گردونه اکران عید فطر حذف خواهند شد.

دراکولای رضا عطاران در انتظار مجوز اکران +عکس

بنابراین گزارش، در «دراکولا» لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می پردازند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: