تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۹ کد مطلب 94983

ایده های فوق العاده پپ باور کردنی نیست

بازیکن جوان بایرن مونیخ به تمجید از سرمربی اسپانیایی این تیم پرداخت. به گزارش مشرق، نیکلاس دورش، بازیکن جوان بایرن، می گوید طی مدتی کوتاه چیزهای زیادی را از پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی تیم، فرا گرفته است. نیکلاس دورش ۱۸ ساله از آکادمی بایرن پرورش یافته و بسیاری او را جانشین تونی کروس و باستین شواین […]

بازیکن جوان بایرن مونیخ به تمجید از سرمربی اسپانیایی این تیم پرداخت.

به گزارش مشرق، نیکلاس دورش، بازیکن جوان بایرن، می گوید طی مدتی کوتاه چیزهای زیادی را از پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی تیم، فرا گرفته است. نیکلاس دورش ۱۸ ساله از آکادمی بایرن پرورش یافته و بسیاری او را جانشین تونی کروس و باستین شواین اشتایگر می دانند.

دورش گفت:” اگر شما ایده های گواردیولا را متوجه شوید، قطعا تحت تاثیر قرار خواهید رفت و از خود خواهید پرسید  که چگونه او می تواند چنین ایده های خارق العاده ای در ذهنش داشته باشد. پپ با تمامی بازیکنانش به طور یکسان رفتار می کند. او اگر چیزی در شما ببیند، تمام تلاشش را می کند تا هر روز و هر روز کیفیتتان را بهتر کند. به همین علت من طی این مدت کوتاه چیزهای زیادی از او یاد گرفته ام.”

دورش در ادامه پیرامون آرین روبن، ستاره هلندی بایرن، به صحبت پرداخت:” روبن یک دیوانه است. او تحت هر شرایطی از لحظه ای که به زمین تمرین می رسد، تا لحظه آخر که این زمین را ترک می کند، ۱۰۰ درصد تلاش و توانایی خود را ارائه می دهد. او حتی در زمان نهار نیز این چنین است.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: