تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۱ کد مطلب 94987

عکس/ آخرین شاهکار «بی ام و»

نسخه مخصوص و سریع تر بی ام و M4 GTS وارد بازار شد. به گزارش مشرق، زیر کاپوت این نسخه از M4 یک موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ شش خطی ارتقا یافته با تکنولوژی تزریق آب تعبیه شده است که اوایل سال جاری در M4 MotoGP معرفی شده بود. این موتور اصلاح شده اکنون دارای قدرت […]

نسخه مخصوص و سریع تر بی ام و M4 GTS وارد بازار شد.

به گزارش مشرق، زیر کاپوت این نسخه از M4 یک موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ شش خطی ارتقا یافته با تکنولوژی تزریق آب تعبیه شده است که اوایل سال جاری در M4 MotoGP معرفی شده بود.

این موتور اصلاح شده اکنون دارای قدرت ۳۶۸ کیلووات و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متر است که در مقایسه با M4 اصلی حدود ۵۱ کیلووات و ۵۰ نیوتون متر قوی تر است. نیروی این موتور از طریق گیربکس دو کلاجه هفت سرعته به چرخ های عقب منتقل می شود.

وزن این خودرو به لطف بهره گیری از پلاستیک فشرده کربنی برای کاپوت GT، اسپلیتر جلو، سقف، اسپویلر عقب، دیفیوزر عقب و پانل تجهیزات به ۱۵۱۰ کیلوگرم کاهش یافته است.این خودروساز باواریایی هم چنین صندلی های عقب M4را نیز حذف کرده است.

به گفته بی ام و، M4 GTS دارای شتاب صفر تا صد ۳٫۸ ثانیه، بیشینه سرعت محدود الکترونیکی ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت و رکورد نوربورگرینگ ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه است. شتاب صفر تا صد M4 اصلی ۴٫۱ ثانیه است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: