تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۶ کد مطلب 94989

قیمت سکه تمام افزایش یافت

کاهش قیمت جهانی طلا همزمان با افت نرخ دلار قیمت سکه تمام بهار آزادی را در بازار کاهش داد، در عین حال مناسبت عید فردا قیمت دیگر انواع سکه را تقویت کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، امروز انس جهانی طلا با ۳ دلار و ۱۰ سنت کاهش به ۱۲۴۹ دلار رسید. […]

کاهش قیمت جهانی طلا همزمان با افت نرخ دلار قیمت سکه تمام بهار آزادی را در بازار کاهش داد، در عین حال مناسبت عید فردا قیمت دیگر انواع سکه را تقویت کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، امروز انس جهانی طلا با ۳ دلار و ۱۰ سنت کاهش به ۱۲۴۹ دلار رسید. قیمت دلار نیز ۶ تومان کاهش یافت و ۳۴۶۷ تومان شد. بر همین اساس نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۳۷۰ تومان کاهش در هر گرم ۱۰۴ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت خورد.

بر همین اساس بهای سکه بهار آزادی با ۲۰۰۰ تومان کاهش یک میلیون و ۲۷ هزار تومان و طرح قدیم با ۳۰۰۰ تومان کاهش یک میلیون و ۲۸ هزار تومان شد.

در عین حال سکه ربع و نیم در بازار افزایش داشت،سکه نیم بهار آزادی با ۲۰۰۰ تومان رشد ۵۴۶ هزار تومان و ربع بهار آزادی با ۲۰۰۰ تومان افزایش ۲۹۰ هزار تومان در بازار  به فروش رفت که به نظر می‌رسد افزایش این دو قطعه سکه طلا تحت بالا رفتن تقاضای بازار همزمان با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر صورت گرفته است.

امروز به رغم کاهش ۶ تومانی نرخ دلار یورو ۱۱ تومان و پوند ۳۳ تومان در بازار تقویت شدند و به ترتیب ۳۹۵۶ و ۴۹۹۳ تومان معامله شدند. درهم امارات هم با ۳ تومان کاهش ۹۵۲ تومان شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: