تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۰ کد مطلب 95005

هلاکت بیش از ۸۰ داعشی در کمین ارتش سوریه

گروهی از نیروهای ویژه ارتش سوریه با کمک نیروهای متخصص یگان مهندسی عملیات ویژه ای در استان دیرالزور انجام دادند. به گزارش مشرق، نیروهای ویژه سوری در گام نخست به مناطق تحت اشغال تروریست های داعش در جنوب شرق شهر دیرالزور که منطقه ای صنعتی به شمار می آید نفوذ کردند. در ادامه نیروهای عملیاتی […]

گروهی از نیروهای ویژه ارتش سوریه با کمک نیروهای متخصص یگان مهندسی عملیات ویژه ای در استان دیرالزور انجام دادند.

به گزارش مشرق، نیروهای ویژه سوری در گام نخست به مناطق تحت اشغال تروریست های داعش در جنوب شرق شهر دیرالزور که منطقه ای صنعتی به شمار می آید نفوذ کردند.

در ادامه نیروهای عملیاتی با تاکتیک ویژه و آگاهی از این مسئله که در تیررأس عناصر تروریستی داعش نیستند به مکان از پیش شناسایی شده وارد شدند.

به گزارش فارس، نیروهای سوری در بخش دیگری از عملیات اقدام به مین گذاری و نصب بمب های کنترل از راه دور در مناطق مورد نظر کردند به طوری که بخش قابل توجهی از خیابان ها و ساختمان تحت اشغال تروریست ها به تله های انفجاری آلوده شد.

پس از پایان بمب گذاری در مناطق تحت کنترل داعش، نیروهای ویژه و یگان مهندسی محله مورد نظر ترک کردند و جای خود را به نیروهای چریکی دادند و در مناطق پاکسازی شده شرق شهر مستقر شدند.

در ادامه نیروهای عملیاتی ارتش سوریه برای جلب توجه عناصر تروریستی و کشاندن آنان به مناطق بمب گذاری شده اقدام به درگیری محدود کردند تا تروریست ها به مناطق آلوده نزدیک تر شوند.

همزمان با نزدیک تر شدن عناصر تروریستی به منطقه بمب گذاری شده، نیروهای سوری اقدام به عقب نشینی کردند تا تروریست ها برای تعقیب و گریز آنان متقاعد شوند.

نیروهای سوری این بخش عملیات را هم با موفقیت ادامه دادند و در نهایت بیش از صد تن از تروریست ها با تاکتیک ارتش به منطقه آلوده بمب وارد شدند و در همین زمان گروهی دیگر از نیروهای سوری از طریق کنترل های از راه دور اقدام به منفجر کردن بمب ها کردند.

در این عملیات موفق بیش از ۸۰ تن از تروریست های داعش کشته و دهها تن دیگر مجروح شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: