تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۱:۲۵ کد مطلب 95026

ستن بازوبند مشکی به یاد اولادی توسط ذوب آهن

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به یاد مهرداد اولادی بازیکن فقید تیمهای فوتبال استقلال، پرسپولیس، ملوان بندر انزلی و تیم ملی با بازوبندهای مشکی به میدان رفته‌اند. به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و النصر در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط برگزار می‌شود که ۹۰۰۰ نفر نیروی امنیتی با تجهیزات کامل در این ورزشگاه و […]

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به یاد مهرداد اولادی بازیکن فقید تیمهای فوتبال استقلال، پرسپولیس، ملوان بندر انزلی و تیم ملی با بازوبندهای مشکی به میدان رفته‌اند.

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و النصر در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط برگزار می‌شود که ۹۰۰۰ نفر نیروی امنیتی با تجهیزات کامل در این ورزشگاه و اطراف آن وظیفه تامین امنیت مسابقه را بر عهده دارند.
سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز از ۲ ساعت پیش از آغاز این دیدار در ورزشگاه حضور یافت. همچنین اعضای مدرسه ایرانیان عمان برای حمایت و تشویق تیم فوتبال ذوب آهن به ورزشگاه آمده‌اند.

*از میهمانان ویژه این دیدار می‌توان به سفیران ایران و عربستان به همراه دو وزیر عمانی اشاره کرد.

*اعضای تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به همراه کادرفنی این تیم به یاد مهرداد اولادی بازیکن فقید تیم‌های فوتبال استقلال، پرسپولیس، تیم ملی و ملوان بندر انزلی با بازوبند های مشکی به میدان رفته‌اند.
همچنین به دلیل فوت یکی از دبیران کنفدراسیون فوتبال آسیا ، بازی با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: