تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۴:۲۹ کد مطلب 95066

خروج ستاد مدیریت سوخت از مدیریت سوخت

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام این‌که ستاد مدیریت سوخت منحل نشده و از ماموریت‌های آن کاسته می‌شود، گفت: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از مدیریت سوخت خارج شده و روی نوسازی ناوگان عمومی تمرکز خواهد کرد. به گزارش مشرق، داوود کشاورزیان اظهار کرد: ستاد مدیریت حمل نقل و سوخت دیگر […]

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام این‌که ستاد مدیریت سوخت منحل نشده و از ماموریت‌های آن کاسته می‌شود، گفت: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از مدیریت سوخت خارج شده و روی نوسازی ناوگان عمومی تمرکز خواهد کرد.

به گزارش مشرق، داوود کشاورزیان اظهار کرد: ستاد مدیریت حمل نقل و سوخت دیگر خیلی در موضوع مدیریت سوخت فعال نیست، این مسائل را وزارت نفت این کارها را می‌کند.

وی تصریح کرد: قرار بر این بود که ستاد سوخت کار اجرایی نکند و کارها را به دستگاه‌های مربوطه واگذار شود،‌طبعا امور مربوط به سوخت‌رسانی و کارت سوخت به وزارت نفت محول می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که ستاد سوخت خیلی نقشی در  این کار ندارد، افزود: هم‌اکنون در حال بررسی وظایف قابل انتقال به دستگاه‌ هستیم، وظایف مربوط به هماهنگی شاید در حوزه نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو در اختیار ستاد سوخت باقی بماند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: سامانه این برنامه از گذشته در اختیار ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت بوده و از این طریق عملیات مربوط به اسقاط انجام می‌شد، فکر می‌کنم این وظیفه در حوزه ستاد باقی بماند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: