تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۵:۲۶ کد مطلب 95074

آخرین گل مهرداد اولادی (عکس)

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: مهرداد اولادی که روز گذشته بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت در این فصل تنها سه بازی به صورت تعویضی مقابل راه‌آهن، پدیده و استقلال خوزستان به میدان رفت که نتوانست گلزنی کند. او سال گذشته که فقط تا هفته سیزدهم بازی کرده […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه: مهرداد اولادی که روز گذشته بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت در این فصل تنها سه بازی به صورت تعویضی مقابل راه‌آهن، پدیده و استقلال خوزستان به میدان رفت که نتوانست گلزنی کند.

او سال گذشته که فقط تا هفته سیزدهم بازی کرده بود در ۶ دیدار صبای قم، تراکتورسازی، پرسپولیس، راه‌آهن، استقلال خوزستان و نفت تهران در ترکیب اصلی ملوان حضور داشت و دو مسابقه استقلال تهران و فولاد خوزستان نیز به صورت تعویضی وارد زمین شد که در این هشت دیدار یک گل به ثمر رساند.

مرحوم اولادی روز بیست و نهم مردادماه ۹۳ در هفته چهارم لیگ چهاردهم ارسال رمضانی از روی ضربه ایستگاهی و شوت جلال رافخایی را داخل محوطه جریمه قطع کرد تا با چرخش زیبا و یک ضربه دقیق به گوشه دروازه نیلسون ملوان را در دقیقه ۶ با یک گل از پرسپولیسِ علی دایی پیش بیاندازد؛ در دیداری که ملوانان ۲ بر یک پیروز شدند.

این گل به پرسپولیس آخرین گل مرحوم اولادی در فوتبال ایران بود که ۶۰۸ روز پیش از درگذشتش به ثمر رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: