تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۷:۰۰ کد مطلب 95098

آزادسازی سه منطقه از شهر الکرمه فلوجه

نیروهای مسلح عراق با حمایت نیروهای بسیج مردمی و عشایری توانستند روستاهای الروفه، الدوایه، الشرقیه و الغربیه را در شمال مرکز شهر الکرمه در ۵۰ کیلومتری شمال غرب بغداد آزاد کنند. به گزارش مشرق و به نقل از خبرگزاری رسمی اردن «پترا»‌ از بغداد، نیروهای عراقی روز چهارشنبه سه منطقه را در حومه شهر «الکرمه» نزدیک […]

نیروهای مسلح عراق با حمایت نیروهای بسیج مردمی و عشایری توانستند روستاهای الروفه، الدوایه، الشرقیه و الغربیه را در شمال مرکز شهر الکرمه در ۵۰ کیلومتری شمال غرب بغداد آزاد کنند.

به گزارش مشرق و به نقل از خبرگزاری رسمی اردن «پترا»‌ از بغداد، نیروهای عراقی روز چهارشنبه سه منطقه را در حومه شهر «الکرمه» نزدیک فلوجه در استان الانبار در ۵۰ کیلومتری غرب بغداد آزاد کردند.

جمال لطیف سرهنگ پلیس الانبار گفت: «نیروهای مسلح عراق با حمایت نیروهای بسیج مردمی و عشایری توانستند روستاهای الروفه، الدوایه، الشرقیه و الغربیه را در شمال مرکز شهر الکرمه در ۵۰ کیلومتری شمال غرب بغداد آزاد کنند.»

سرهنگ لطیف افزود عملیات آزاد سازی این مناطق بعد از آن بود که نیروهای دولتی و عشایری عراق امروز در عملیاتی ۳۰ نفر از عناصر گروه تروریستی داعش را به هلاکت رساندند و ضربات سنگینی به آنان وارد کردند.

پیشروی نیروهای عراقی در چندین منطقه در الکرمه مقدمه ای برای آزادسازی مرکز این شهر و سپس آزاد سازی شهر فلوجه به عنوان یکی از پایگاه های اصلی گروه های تروریستی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: