تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۰ کد مطلب 95112

تکذیب یکی دیگر از ادعاهای جنجالی اعضای شورای شهر

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در واکنش به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر در خصوص انتخاب پیمانکار مرکز شفق، با تکذیب سخنان وی، از امکان پیگیری حقوقی نسبت به اظهارات این عضو شورای شهر خبر داد. به گزارش مشرق، محمدرضا آذرنیا با اشاره به انتقادات یکی از اعضای شورای […]

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در واکنش به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر در خصوص انتخاب پیمانکار مرکز شفق، با تکذیب سخنان وی، از امکان پیگیری حقوقی نسبت به اظهارات این عضو شورای شهر خبر داد.

به گزارش مشرق، محمدرضا آذرنیا با اشاره به انتقادات یکی از اعضای شورای شهر نسبت به انتخاب پیمانکار مرکز شفق، در تشریح چگونگی انتخاب پیمانکار برای این مرکز اظهار کرد: پیش از این نیز این عضو شورای شهر تهران این موضوع را مطرح کرده بود و این در حالی است که انتخاب این پیمانکار در جریان برگزاری دو مناقصه انجام شد.

وی افزود: در برگزاری این مناقصه، ابتدا صلاحیت فنی شرکت کنندگان مورد سنجش قرار گرفت و پس از اطمینان از صلاحیت فنی آنها، انجام مناقصه وارد فاز قیمت شد.

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: اطلاعات مطرح‌شده توسط این عضو شورای شهر کاملاً غلط بوده و ادعاهای وی تکذیب می‌شود.

آذرنیا ادامه داد: اظهارات این عضو شورای شهر در حالی انجام شده که اسناد و مدارک کامل برگزاری مناقصه وجود دارد و سازمان بازرسی کل کشور بر روند برگزاری این مناقصه نظارت داشت.

وی خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر در این مورد نیز می‌تواند به‌دلیل اظهارات کذب و به‌دور از واقعیت این عضو شورای شهر، از وی شکایت کند.

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در پایان هرگونه انتخاب پیمانکار مرکز شفق بر مبنای صرف مالی را رد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: