تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۳ کد مطلب 95120

تکرار قهرمانی آسیا در شیاپچانگ مانیل

در پایان بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا، تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان با کسب ۵ مدال رنگارنگ، برای چهارمین بار قهرمان آسیا شد. به گزارش مشرق، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا پس از ۳ روز پیکار ۲۳۹ تکواندوکار از ۳۱ کشور در شهر «مانیل» فیلیپین، به پایان رسید و تیم […]

در پایان بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا، تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان با کسب ۵ مدال رنگارنگ، برای چهارمین بار قهرمان آسیا شد.

به گزارش مشرق، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا پس از ۳ روز پیکار ۲۳۹ تکواندوکار از ۳۱ کشور در شهر «مانیل» فیلیپین، به پایان رسید و تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان با کسب ۳ مدال طلا و ۲ نقره و ۵۶ امتیاز، توانست عنوان قهرمانی قاره کهن را به خود اختصاص دهد.

تیم ملی کره‌جنوبی با ۳ مدال طلا، یک برنز و ۴۵ امتیاز دوم شد، تیم ازبکستان با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز (۲۸ امتیاز) و چین با یک مدال طلا و ۳ برنز (۲۸ امتیاز) سوم و چهارم شدند.قزاقستانی‌ها نیز با یک مدال نقره و دو برنز و ۲۲ امتیاز جایگاه پنجم را به‌دست آوردند.

تیم ملی مردان کشورمان که با ترکیب آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، علیرضا علیاری، سعید رجبی و پوریان عرفانیان به مصاف رقبایش رفت توسط هادی‌پور، حسینی و رجبی طلایی شد و یعقوبی و علیاری نیز به مدال نقره دست یافتند.

در گروه زنان ترکیب ایران متشکل از ناهید کیانی، مهسا جدی، حنانه همتی، هانیه اخلاقی، شکرانه ایزدی و ملیکا میرحسینی بود که در نهایت هوگوپوشان کشورمان موفق به کسب ۳ مدال برنز (کیانی، جدی و میرحسینی) شدند.

هدایت تیم ملی تکواندوی مردان بر عهده سیدنعمت خلیفه (سرمربی) و پیام خانلرخانی (مربی) بود و مهرو کمرانی (سرمربی)، فاطمه صفرپور (مربی)، مهناز حسین‌زاده (کمک مربی) هدایت تیم ملی زنان را برعهده داشتند.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا G4 بود و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴/۴ امتیاز در رنکینگ جهانی و المپیکی تعلق گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: