تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳ کد مطلب 95137

امیدوارم به اندازه حلقه‌های المپیک مدال بگیرید

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان قبل از اعزام تیم ملی وزنه برداری به مسابقات قهرمانی آسیا با حضور در اردوی آماده سازی از تمرینات ملی پوشان بازدید بعمل آورد. به گزارش مشرق، نصراله سجادی صبح دیروز (چهارشنبه) در بازدید اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت:امیدوارم دفعه بعد که به […]

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان قبل از اعزام تیم ملی وزنه برداری به مسابقات قهرمانی آسیا با حضور در اردوی آماده سازی از تمرینات ملی پوشان بازدید بعمل آورد.

به گزارش مشرق، نصراله سجادی صبح دیروز (چهارشنبه) در بازدید اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت:امیدوارم دفعه بعد که به اردو می آیم به اندازه حلقه های المپیک مدال کسب کرده باشید و پیروزی شما را جشن بگیریم.

وی افزود: گزارش‌های رییس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی نشان می دهد شما روز به روز منسجم تر کار می کنید و این انگیزه بالا، نشان دهنده روحیه خوب و عزم راسخ شما برای کسب موفقیت است. امیدوارم در المپیک ۲۰۱۶ ریو هم بتوانید یکی از بهترین نتایج تاریخ وزنه برداری ایران رقم بزنید.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری نیز در حاشیه این بازدید خاطرنشان کرد: تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آسیا با ترکیب کامل حضور خواهد یافت و ملی پوشان در تلاشند بتوانند در آوردگاه های مهمی مانند قهرمانی آسیا، جام فجر و در نهایت بازیهای المپیک دل مردم را شاد کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: