تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 95180

بازی گلف برای بیل دردسر ساز شد

سهل انگاری گرت بیل و حضور او در یک دوره مسابقات گلف باعث شد او بازی شب گذشته رئال برابر ویارئال را از دست بدهد. به گزارش مشرق، رئال روزهای بسیار حساسی را سپری می کند. این تیم ۴ هفته به پایان لالیگا در کورس قهرمانی قرار دارد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز […]

سهل انگاری گرت بیل و حضور او در یک دوره مسابقات گلف باعث شد او بازی شب گذشته رئال برابر ویارئال را از دست بدهد.

به گزارش مشرق، رئال روزهای بسیار حساسی را سپری می کند. این تیم ۴ هفته به پایان لالیگا در کورس قهرمانی قرار دارد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز صعود کرده است. چهارشنبه آینده این تیم در زمین سیتی بازی حساسی پیش رو خواهد داشت.

در چنین شرایطی گرت بیل که در پایان بازی با ختافه مصدومیت مختصر عضلانی پیدا کرده بود، از تعطیلی روز یکشنبه استفاده کرد و به کادیز رفت تا در یک دوره مسابقات گلف به عنوان میهمان حضور یابد. بیل اما به این اکتفا نکرده و طبق گزارش منابع معتبر، دو دور کامل نیز گلف بازی کرد که این مساله باعث شدت یافتن مصدومیتش شد.

او به همین دلیل بازی با ویارئال را از دست داد و مشخص نیست که به بازی روز شنبه برابر رایو نیز برسد. زیدان در نشست خبری پیش از بازی با ویارئال مجبور شد در این زمینه توضیح بدهد؛ هرچند که عنوان کرد بیل در بازی گلف شرکت نکرده است.

شب گذشته در برنامه ال چیرینگوئیتو، این موضوع مطرح و به عصبانیت شدید زیدان از بی تکلفی بیل پرداخته شد. زیدان از دکتر خسوس اولمو، پزشک رئال در این مورد توضیح خواسته است و خواهان این شده تا دلیل قطعی مصدومیت گرت بیل مشخص شود. رئالی ها که پس از بازی با ویارئال، رونالدو را نیز مصدوم می بینند، در بیم این هستند که گرت بیل را نیز برای مقطعی در اختیار نداشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: