تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۹ کد مطلب 95236

چگونگی استعفای استیماج از زبان خوروش

سرپرست سپاهان درباره استعفای سرمربی این تیم توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش مشرق، رسول خوروش در رابطه با استعفای ایگور استیماج  پس از شکست سپاهان مقابل الاتحاد عربستان گفت: در پایان این دیدار استیماج ابتدا جلسه‌ای را با کادر فنی برگزار کرده و سپس استعفای خود را به صورت شفایی به من ارائه کرد. […]

سرپرست سپاهان درباره استعفای سرمربی این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مشرق، رسول خوروش در رابطه با استعفای ایگور استیماج  پس از شکست سپاهان مقابل الاتحاد عربستان گفت: در پایان این دیدار استیماج ابتدا جلسه‌ای را با کادر فنی برگزار کرده و سپس استعفای خود را به صورت شفایی به من ارائه کرد. در ادامه او در جمع بازیکنان این موضوع را اعلام کرده و به آنها تأکید کرد که افتخار می‌کند که در این مدت با این دست از بازیکنان در سپاهان کار کرده است.

وی افزود: سپاهان امروز به اصفهان بازگشت و قرار است امشب جلسه‌ای در این باشگاه با حضور اعضای هیأت مدیره و کمیته فنی تشکیل شود تا در رابطه با استعفای استیماج تصمیماتی گرفته شود.

خوروش گفت: برگزاری این جلسه حاکی از ان است که گویا استعفای سرمربی کروات مورد پذیرش مسئولان باشگاه قرار گرفته و اعضای حاضر در جلسه با پذیرش این استعفا در جلسه امشب سرمربی موقت و جایگزین استیماج برای ۵ دیدار آینده در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: