تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۲ کد مطلب 95256

معلم: ترکیه همچنان تروریست‌ها را به سلاحهای پیشرفته مجهز می‌کند

وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه ترکیه همچنان تروریست‌ها را به سلاحهای پیشرفته مجهز می‌کند، بر ضرورت احترام به قطعنامه‌های شورای امنیت درباره مبارزه با تروریسم تاکید کرد.  به گزارش مشرق به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، ولید المعلم وزیر خارجه سوریه گفت که برخی از دولت ها از جمله ترکیه همچنان تروریستها را به […]

وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه ترکیه همچنان تروریست‌ها را به سلاحهای پیشرفته مجهز می‌کند، بر ضرورت احترام به قطعنامه‌های شورای امنیت درباره مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

 به گزارش مشرق به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، ولید المعلم وزیر خارجه سوریه گفت که برخی از دولت ها از جمله ترکیه همچنان تروریستها را به سلاح‌های پیشرفته مجهز می‌کنند و این در حالی است که بعد از توقف مذاکرات صلح، جنگ در سراسر مناطق سوریه شدت گرفته است.

وی در دیدار با فرستاده ویژه چین به سوریه گفت که دولت و ملت سوریه نبرد علیه تروریسیم و گروههای ترورریستی را ادامه خواهند داد.

معلم گفت: برخی از  دولت‌ها مانند ترکیه عبور و مرور تروریست‌ها را تسهیل می‌کنند و سلاحهای پیشرفته را در اختیار آنها قرار می دهند تا جبهه‌های جدیدی در سوریه بگشایند.

وزیر خارجه سوریه بر ضرورت احترام به قطعنامه‌های شورای امنیت درباره مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: