تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۰ کد مطلب 95260

رکورد بی‌نظیر رئال در لالیگا

رئال مادرید برای هفتمین فصل متوالی موفق شد در لالیگا بیش از ۱۰۰ گل به ثبت برساند. به گزارش مشرق، شب گذشته رئال مادرید با سه گل بر ویارئال غلبه کرد تا تعداد گل هایش در لالیگا به عدد خیره کننده ۱۰۱ برسد. این در حالی است که هنوز ۴ هفته به پایان رقابت ها […]

رئال مادرید برای هفتمین فصل متوالی موفق شد در لالیگا بیش از ۱۰۰ گل به ثبت برساند.

به گزارش مشرق، شب گذشته رئال مادرید با سه گل بر ویارئال غلبه کرد تا تعداد گل هایش در لالیگا به عدد خیره کننده ۱۰۱ برسد. این در حالی است که هنوز ۴ هفته به پایان رقابت ها باقی مانده و این آمار بی شک بهتر نیز خواهد شد. رکورد گلزین در لالیگا نیز در اختیار رئال مادرید است. کهکشانی ها فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ موفق به ثبت ۱۲۱ گل شدند.

بدین ترتیب رئال به اولین تیمی در اروپا(در میان لیگ های معتبر) بدل شد که توانسته برای هفت فصل متوالی بیشتر از ۱۰۰ گل در لیگ به ثبت برساند. پس از رئال، بارسلونا با ۶ دوره متوالی در رده دوم قرار دارد. رئال و بارسا را ولورهمپتون با ۴ دور متوالی و آرسنال، تورینو، تاتنهام، سیتی و یونایتد با سه دوره متوالی تعقیب می کنند.

نکته قابل ذکر این است که از زمان پیوستن رونالدو به رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ بوده که این باشگاه هر ساله موفق به زدن بیش از ۱۰۰ گل در هر فصل شده است. در واقع می توان اینگونه گفت که این مساله بدون گلزنی های رونالدو امکانپذیر نبود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: