تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۰۰:۲۵ کد مطلب 95310

دولت واقعیات را به مردم بگوید

جوکار: تحقق وعده‌ رئیس جمهور درباره برجام با «اما» و «اگر» مواجه است/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه فاصله زیادی تا تحقق واقعیات مربوط به برجام وجود دارد، گفت:‌ تحقق وعده‌های اقتصادی برجام با اما و اگرهای جدی مواجه است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد […]

جوکار: تحقق وعده‌ رئیس جمهور درباره برجام با «اما» و «اگر» مواجه است/

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه فاصله زیادی تا تحقق واقعیات مربوط به برجام وجود دارد، گفت:‌ تحقق وعده‌های اقتصادی برجام با اما و اگرهای جدی مواجه است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: باید مشخص شود که علت عدم شفافیت در بیان مطالب از سوی دولت به مردم چیست و اگر کسی هم انتقادی داشته باشد و تناقضات در رفتار دولت را مطرح می‌کند به تندروی متهم می‌شود.

وی افزود: در شرایط فعلی مشاهده می‌شود که آن تعابیر و تعاریفی که در خصوص برجام مطرح است تحقق پیدا نکرده و فاصله زیادی تا تحقق واقعیات مربوط به برجام وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آنچه رئیس جمهور و مسئولان دولتی در خصوص برجام عنوان می‌کردند که برجام مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد تحقق آن با اما و اگرهای جدی مواجه است و آمریکایی‌ها همان مواضع خصمانه‌ای که قبل از برجام داشتند امروز نیز آن مواضع را در قبال ما دارند و تغییری در رفتار آنها ایجاد نشده است.

جوکار خاطرنشان کرد: در ارتباط با برداشته شدن تحریم‌ها در برجام بخشی از این تحریم‌ها روی کاغذ برداشته شد اما در عمل اقدامی صورت نگرفت و باید مسئولان دولتی به اینگونه مسائل توجه داشته باشند.

وی در پایان گفت: دولت باید در سایه عقلانیت و شفافیت واقعیات را برای مردم تشریح کند و به کسی هم اتهام نزند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: