تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۰۰:۵۸ کد مطلب 95317

رسانه‌های ایتالیا: توتی اسپالتی را شکست داد

رسانه‌های ایتالیا پس از درخشش کاپیتان گرگ‌ها در دیدار شب گذشته مقابل تورینو به سرمربی رم به خاطر نیمکت نشینی او انتقاد کردند.  به گزارش مشرق، فرانچسکو توتی کاپیتان متعصب گرگ‌ها یکبار دیگر با پیراهن جالوروسی لحظات به یادماندنی از خود به جای گذاشت تا ثابت کند او یک اسطوره به تمام معنا است. ال […]

رسانه‌های ایتالیا پس از درخشش کاپیتان گرگ‌ها در دیدار شب گذشته مقابل تورینو به سرمربی رم به خاطر نیمکت نشینی او انتقاد کردند.

 به گزارش مشرق، فرانچسکو توتی کاپیتان متعصب گرگ‌ها یکبار دیگر با پیراهن جالوروسی لحظات به یادماندنی از خود به جای گذاشت تا ثابت کند او یک اسطوره به تمام معنا است.

ال کاپیتانو در مدت زمان سه دقیقه دو گل زد تا تیمش شکست ۲ بر یک مقابل تورینو را با پیروزی ۳ بر ۲ عوض کند و تقریبا صعود گرگ‌ها به لیگ قهرمانان فصل آینده قطعی شود.

پس از این درخشش توتی، رسانه‌های ایتالیا با تیترهای مختلف از کاپیتان رم حمایت کردند. روزنامه مشهور گازتا نوشت: توتی تو کماکان اسطوره هستی، یک فصل دیگر بازی کن.

روزنامه کوریره اسپورت درباره درخشش ال کاپیتانو نوشت: داستان ادامه دارد؛ توتی اسپالتی را شکست داد.

تمام این گزارش‌های رسانه‌های ایتالیا در کنایه به اسپالتی است زیرا او از زمانیکه به رم آمده با توتی اختلاف پیدا کرده است زیرا او را نیمکت نشین کرده و این عصبانیت ال کاپیتانو را به همراه داشته است. قرارداد توتی با رم در پایان این فصل به پایان می‌رسد با توجه به این موضوع رسانه‌های ایتالیا خواستار تمدید قرارداد او شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: