تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۶ کد مطلب 95318

ذبح دو فیلیپینی توسط داعش+عکس

شاخه فیلیپین گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش با انتشار تصاویری از ذبح دو تن از گروگانهای این گروه خبر داد. گروه بین الملل مشرق- شاخه فیلیپین گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش با انتشار تصاویری از ذبح دو تن از گروگانهای این گروه خبر داد. بنابر این گزارش، گروگان های مذکور یک روزنامه نگار تبعه […]

شاخه فیلیپین گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش با انتشار تصاویری از ذبح دو تن از گروگانهای این گروه خبر داد.

گروه بین الملل مشرق- شاخه فیلیپین گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش با انتشار تصاویری از ذبح دو تن از گروگانهای این گروه خبر داد.

اعدام گروگان در فیلیپین توسط داعش+عکس

بنابر این گزارش، گروگان های مذکور یک روزنامه نگار تبعه فیلیپین بود که دو ماه پیش از سوی این گروه ربوده و به جنگلهای شهر “ماندائو” واقع در جنوب این کشور منتقل شده و نهایتا بجرم جاسوسی برای دولت فیلیپین گردن زده شدند. در تصاویر منتشره قربانیان ملبس به لباس نارنجی رنگ محکومان به اعدام داعش شده اند. شاخه داعش در فیلیپین پیشتر با نام گروه ابوسیاف شناخته می شد. اعضا و رهبران این گروه از پیروان تفکر وهابیت در منطقه مسلمان نشین جنوب تایلند می باشند. مساحد این منطقه در اختیار وزارت اوقاف عربستان سعودی است. در پی گسترش فعالیتهای گروههای تکفیری دولت فیلیپین از ورود علمای وهابی تبعه سعودی به این کشور جلوگیری کرده است.

اعدام گروگان در فیلیپین توسط داعش+عکس
اعدام گروگان در فیلیپین توسط داعش+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: