تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۰۱:۲۵ کد مطلب 95319

واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر در محور تربت حیدریه به دولت‌آباد، دو نفر کشته و ۴۲ نفر دیگر زخمی شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، عصر امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر در محور تربت حیدریه به دولت‌آباد دو نفر کشته […]

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر در محور تربت حیدریه به دولت‌آباد، دو نفر کشته و ۴۲ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، عصر امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر در محور تربت حیدریه به دولت‌آباد دو نفر کشته و ۴۲ نفر دیگر زخمی شدند؛ یکی از کشته‌ها دانش‌آموز و دیگری سرپرست این دانش‌آموزان بوده است.

به گفته مجتبی محمودی سخنگوی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، ۱۲ نفر از این دانش‌آموزان توسط اکیپ‌های امداد و نجات پایگاه شهید بهروز زاوه و پایگاه «کامه» تربت حیدریه و سایر مصدومان نیز توسط اورژانس به بیمارستان شهدای ۹ دی و بیمارستان رازی تربت حیدریه منتقل شده‌اند.

دانش‌آموزان ۱۶ تا ۱۸ ساله شهرکردی که از طرف آموزشگاه تربیت بدنی کوثر این شهر به مشهد آمده بودند، در راه بازگشت به شهر خود بودند که با این حادثه مواجه شدند.

طبق ارزیابی اولیه سرعت بالای اتوبوس در پیچ جاده عامل اصلی این حادثه بوده است.

هنوز از وضعیت دقیق مصدومان اطلاع کافی در دست نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: