تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷ کد مطلب 95420

ورود سرزده بازرسان به دفاتر پژو

شرکت خودروسازی پژو فرانسه پس از شرکت فولکس واگن آلمان مظنون به تولید محصولات آلاینده محیط زیست شده است. به گزارش مشرق، بازرسان اداره کل رقابت، امور مصرف کننده و  مبارزه با جعل و تقلب فرانسه در راستای تحقیقات مربوط به خودروهای آلاینده دفاتر شرکت خودروسازی پی اس ای پژو سیتروئن را بازرسی کردند. این […]

شرکت خودروسازی پژو فرانسه پس از شرکت فولکس واگن آلمان مظنون به تولید محصولات آلاینده محیط زیست شده است.

ورود سرزده بازرسان به دفاتر پژوبه گزارش مشرق، بازرسان اداره کل رقابت، امور مصرف کننده و  مبارزه با جعل و تقلب فرانسه در راستای تحقیقات مربوط به خودروهای آلاینده دفاتر شرکت خودروسازی پی اس ای پژو سیتروئن را بازرسی کردند.

این در حالیست که شرکت پژو سیتروئن تأکید دارد خودروهایش را مطابق با معیارهای سطح آلایندگی تولید می‌کند.

شرکت پژو سیتروئن در بیانیه‌ای اعلام کرد که خودروهایش در همه کشورها براساس معیارهای سطح آلایندگی کار می‌کنند.

پلیس فرانسه ژانویه ۲۰۱۶ نیز کارخانه‌های شرکت رنو را بازرسی کرده بود.

آزمایش سطح آلایندگی محصولات شرکت های خودروسازی اروپا تاکنون حاکیست که فقط شرکت آلمانی فولکس واگن دستگاه‌هایی را در محصولات خود برای کمتر نشان دادن سطح آلایندگی نصب می‌کرد. 

با این حال گزارش‌ها نشان می‌دهد که سطح آلودگی هوا در جهان بیشتر از  سطح آلودگیِ پیش‌بینی شده براساس تحقیقات آزمایشگاهی است.

شرکت آلمانی فولکس واگن که اواخر سپتامبر ۲۰۱۵ رسوایی دستکاری سیستم آلایندگی محصولاتش فاش شد، سرانجام اذعان کرد که سامانه هایی را در محصولات خود برای کمتر نشان دادن سطح آلایندگی نصب می‌کرد.

شبکه بی بی سی به نقل از وزارت حمل و نقل انگلیس تأکید کرد که در مدت ۶ ماه ۳۷ مدل مختلف از خودروهای ساخت این کشور و ۵۶ مدل مختلف از خودروهای ساخت آلمان را برای بررسی سطح آلایندگی آزمایش کرده است که فقط سطح آلایندگی محصولات فولکس واگن بالا بوده است .

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: