تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۸ کد مطلب 95423

بهترین سکانس یک بازیگر در معمای شاه+عکس

بازیگر سریال معمای شاه از اجرای بهترین سکانسش در این مجموعه گفت. به گزارش مشرق، محمدرضا ژاله بازیگر تئاتر و تلویزیون که در سریال معمای شاه در نقش شهید سیدعبدالحسین واحدی(نفر دومِ گروه فدائیان اسلام پس از شهید نواب) را ایفا می‌کند با انتشار تصویری از هنرنمایی خودش در این سریال نوشت: عکس فوق مربوط […]

بازیگر سریال معمای شاه از اجرای بهترین سکانسش در این مجموعه گفت.

به گزارش مشرق، محمدرضا ژاله بازیگر تئاتر و تلویزیون که در سریال معمای شاه در نقش شهید سیدعبدالحسین واحدی(نفر دومِ گروه فدائیان اسلام پس از شهید نواب) را ایفا می‌کند با انتشار تصویری از هنرنمایی خودش در این سریال نوشت:
بهترین سکانس یک بازیگر در معمای شاه+عکس

عکس فوق مربوط به یکی از بهترین سکانس‌های سخنرانی بنده در نقش شهید عبدالحسین واحدی در محکوم کردن رزم آرا است که این هفته پخش میشه.

در طول چهار سالی که سر این پروژه بودم دوبار نقش روحانی رو بطور مجزا در پروژه‌های دیگه ایفا کردم که میشه به نقش حکیم هیدجی در (به وقت رهایی) اشاره کرد.

مِن حیث المجموع روزهای خوبی رو در این نقش پشت سر گذاشتم.

نَحْنُ النُّمْرُقَهُ الْوُسْطى‏، بِهَا یَلْحَقُ التَّالِی، وَإِلَیْهَا یَرْجِعُ الْغَالِی. ما تکیه‏گاه میانه ایم؛ عقب ماندگان به مــــا می‌رسند و پیش تاختگان به مــــا باز می‌گردند. نهج البـــــلاغه حکمت ۱۰۹

ژاله چندی پیش به پیشنهاد بازی در یکی از شبکه های ماهواره‌ای نیز جواب رد داده بود.

سریال معمای شاه هر جمعه شب ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: