تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۷ کد مطلب 95453

آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در واژگونی اتوبوس

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده واژگونی اتوبوس در اردوی مشهد را بازگو کرد. به گزارش مشرق، محمد فاضل درخصوص آخرین وضعیت حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان شهرکردی و فوت دو دانش‌آموز اظهار داشت:‌ این اتوبوس حامل دانش‌آموزانی بود که به قصد زیارت از شهرکرد به مشهد در حال حرکت بودند اما […]

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده واژگونی اتوبوس در اردوی مشهد را بازگو کرد.

آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در واژگونی اتوبوس
به گزارش مشرق، محمد فاضل درخصوص آخرین وضعیت حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان شهرکردی و فوت دو دانش‌آموز اظهار داشت:‌ این اتوبوس حامل دانش‌آموزانی بود که به قصد زیارت از شهرکرد به مشهد در حال حرکت بودند اما متأسفانه در مسیر بازگشت دچار حادثه شده و تصادف می‌کنند که در جریان این تصادف دو دانش‌آموز جان خود را از دست می‌دهند.

وی افزود:‌ علت دقیق این حادثه باید توسط مأموران انتظامی اعلام شود اما آن گونه که ظواهر امر نشان می‌دهد اتوبوس به لحاظ فنی مشکلی نداشته و راننده نیز سالم بوده است.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت:‌ بنده از سوی وزیر آموزش‌وپرورش برای رسیدگی به وضعیت دانش‌آموزان به مشهد اعزام شده‌ام، خانواده دو دانش‌آموز فوت شده با هماهنگی آموزش و پرورش به مشهد آمده‌اند همچنین ۳۳ نفر از دانش‌آموزان به صورت سرپایی مداوا و ۶ نفر نیز بستری شده‌اند که حال آنها مساعد است.

فاضل ادامه داد: این اردو با کسب مجوزهای لازم از سوی مدرسه برگزار شده و اتوبوس نیز از مراجع معتبر تأمین شده بود. در آموزش و پرورش تلاش می‌کنیم در صورت فراهم بودن زیرساخت‌ها در استان‌ها از حمل و نقل ریلی استفاده کنیم و در صورت استفاده از اتوبوس مسائل فنی و مهارت راننده کاملاً بررسی می‌شود.

اتوبوس دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی دخترانه کوثر شهرکرد که از اردوی زیارتی مشهد مقدس بازمی‌گشتند دچار واژگونی شد و بر اثر آن دو دانش‌آموز جان باختند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: