تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۱ کد مطلب 95482

جانشین احتمالی اینیستا در بارسلونا

بارسلونا قصد دارد با ۶۰ میلیون یورو مارکو وراتی را از پاری سن ژرمن به خدمت بگیرد تا به جای اینیستا در بارسلونا بازی کنند. به گزارش مشرق و به نقل از ساکرنت، مارکو وراتی بازیکن ایتالیایی پاری سن ژرمن در این تیم خیلی خوب توانسته تاثیر بالای بازی خود را نشان دهد. بازی او […]

بارسلونا قصد دارد با ۶۰ میلیون یورو مارکو وراتی را از پاری سن ژرمن به خدمت بگیرد تا به جای اینیستا در بارسلونا بازی کنند.

جانشین احتمالی اینیستا در بارسلونا
به گزارش مشرق و به نقل از ساکرنت، مارکو وراتی بازیکن ایتالیایی پاری سن ژرمن در این تیم خیلی خوب توانسته تاثیر بالای بازی خود را نشان دهد. بازی او شباهت زیادی با سبک بازی بارسلونا دارد و به همین خاطر بارسلونا یکی دو سالی است که به دنبال جذب او بوده اما هر بار باشگاه فرانسوی پیشنهاد آبی‌اناری‌ها را رد کرده است.

این بار با توجه به پا به سن گذاشته شدن آندرس اینیستا در بارسلونا، سران تیم اسپانیایی درصدد این هستند تا جانشین اینیستا را خیلی زود تعیین کنند و مارکو وراتی را به خدمت بگیرند. به نظر می رسد بارسلونا ۶۰ میلیون برای وراتی هزینه کند تا در کنار راکیتیچ، توران و اینیستا در قلب خط هافبک بارسلونا قرار بگیرد.

حضور وراتی در بارسلونا همچنین باعث خواهد شد تا سرخی روبرتو از این تیم جدا شود و احتمالا به آرسنال بپیوندد که به دنبال این بازیکن است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: