تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۵ کد مطلب 95497

نظر چهره‌های سیاسی در مورد دوران پسابرجام

حکم دیوان عالی آمریکا برای برداشت دو میلیارد دلار به عنوان غرامت از اموال بلوکه‌شده ایران مهر تأیید دیگری بر عدم حسن‌نیت آمریکا بود. به گزارش مشرق، پس از اظهارات مقامات و مسؤولان دولتی درباره کارشکنی‌های آمریکا در اجرای برجام با افشاگری رئیس کل بانک مرکزی در سفر به نیویورک به اوج خود رسید. اما […]

حکم دیوان عالی آمریکا برای برداشت دو میلیارد دلار به عنوان غرامت از اموال بلوکه‌شده ایران مهر تأیید دیگری بر عدم حسن‌نیت آمریکا بود.

به گزارش مشرق، پس از اظهارات مقامات و مسؤولان دولتی درباره کارشکنی‌های آمریکا در اجرای برجام با افشاگری رئیس کل بانک مرکزی در سفر به نیویورک به اوج خود رسید. اما حکم دیوان عالی آمریکا برای برداشت دو میلیارد دلار به عنوان غرامت از اموال بلوکه‌شده ایران مهر تأیید دیگری بر عدم حسن‌نیت آمریکا بود.

کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

*رآکتور اراک نباید برداشته می‌شد، مگر اینکه رآکتور جدید ساخته و کار گذاشته می‌شد که متأسفانه هنوز توافقی نشده چین قبول نکرده و این تخلف است. باگذشت ۳ ماه از برجام هم هیچ تحول اقتصادی مشاهده نمی‌شود!

نقوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:
*دولتمردان و رئیس‌جمهور چشم‌ خود را به واقعیات برجام باز کنند، در میدان عمل خبری از لغو تحریم‌ها نیست. باید همه تلاش خود را به کار گیریم تا «اقتصاد مقاومتی» عملیاتی شود.

جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:
*تحقق وعده‌ رئیس جمهور درباره برجام با «اما» و «اگر» مواجه است؛ دولت واقعیات را به مردم بگوید.

خلج عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت:
*چشم دوختن به دست دشمن، بهبود اقتصادی نمی‌آورد، اصل اول در اقتصاد مقاومتی، داشتن مدیران جهادی است.

مقدسی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت:
*مردم چگونه ادعای «گشایش اقتصادی» را که حتی دولتمردان بدان معتقد نیستند بپذیرند، آبی از برجام برای اقتصاد کشور گرم نخواهد شد.

سلطانی وش دبیر انجمن اسلامی دانشگاه تربیت مدرس:
*آشفتگی دولت برای خارج کردن کشور از رکود با سخنان روحانی مبنی بر گشایش‌ اقتصادی در تضاد است.

سرخوش معاون بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب:
*مردم علی‌رغم سخنان رئیس جمهور گشایش اقتصادی را حس نکرده‌‌اند.

خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما :
*اینکه آمریکا اقدام به غارت و چپاول اموال دیگر ملت‌ها می‌کند جای تعجب ندارد بلکه انفعال دستگاه دیپلماسی در قابل اینگونه اقدامات آمریکا تعجب‌آور است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: