تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۰ کد مطلب 95501

حزب الله به تهدید بی سابقه ای برای اسرائیل تبدیل شده است

یک مقام نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حزب الله لبنان اکنون به یک تهدید بی سابقه ای برای تل آویو تبدیل و از قبل توانمند تر شده است. به گزارش مشرق به نقل از المنار، «یائیر گولان» معاون رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که توانمندی حزب الله افزایش یافته است و […]

یک مقام نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حزب الله لبنان اکنون به یک تهدید بی سابقه ای برای تل آویو تبدیل و از قبل توانمند تر شده است.

به گزارش مشرق به نقل از المنار، «یائیر گولان» معاون رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که توانمندی حزب الله افزایش یافته است و این گروه در حال حاضر به تهدید بی سابقه ای برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

وی افزود: هر گونه درگیری در آینده با حزب الله، خطرناکترین جنگ در طول ۲۰ سال گذشته خواهد بود. این جنگ خسارت ویران کننده ای به دنبال خواهد داشت.

گولان در ادامه گفت: نیروهای حزب الله در اغلب نبردهایی که مشارکت داشتند پیروز شدند و جنگ در سوریه، حزب الله را در جایگاه صحیحی قرار داده است به طوری که این گروه با مشارکت در جنگ سوریه برای نخستین بار به حامی لبنان تبدیل شده است.

وی افزود: جنگ سوریه تجارب بی سابقه ای را همچون به کارگیری تجهیزات مدرن و هواپیماهای بدون سرنشین در اختیار حزب الله قرار داد، با وجود آنکه حزب الله مشغول نبرد در سوریه است اما این گروه، قوای نظامی خود را برای مقابله با اسرائیل حفظ کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: