تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۶ کد مطلب 95514

آغاز تحقیقات از پژو فرانسه به اتهام کلاهبرداری و تقلب

در پی رسوایی آلایندگی در خودروهای تولیدی شرکت فولکس واگن، مقامات فرانسوی تحقیقات خود را برای یافتن هرگونه تقلب در آلایندگی خودروهای تولیدی پژو سیتروئن این کشور آغاز کردند. به گزارش مشرق به نقل ای‌بی‌سی نیوز، شرکت خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه روز گذشته شاهد ورود مأموران مبارزه با کلاهبرداری و تقلب در این کشور،‌ بودند. […]

در پی رسوایی آلایندگی در خودروهای تولیدی شرکت فولکس واگن، مقامات فرانسوی تحقیقات خود را برای یافتن هرگونه تقلب در آلایندگی خودروهای تولیدی پژو سیتروئن این کشور آغاز کردند.

به گزارش مشرق به نقل ای‌بی‌سی نیوز، شرکت خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه روز گذشته شاهد ورود مأموران مبارزه با کلاهبرداری و تقلب در این کشور،‌ بودند.

بنا به اعلام این شرکت مأموران واحد مبارزه با کلاهبرداری روز گذشته وارد این شرکت شده و تعدادی از تجهیزات آن را ضبط کردند.

این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که شرکت فولکس واگن آلمان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های خودروسازی جهان در زمینه آلایندگی خودروهای خود آمارهای غیرواقعی ارائه داده و تقلب کرده است.

شرکت فولکس واگن آلمان نرم‌افزاری را بر روی ۱۱ میلیون خودروهای تولیدی خود طی سال‌های گذشته نصب کرده است که این نرم‌افزار در زمان تست آلایندگی خودروها تجهیزات کنترل آلایندگی این خودروهعا را فعال کرده و پس از تست و در زمان رانندگی این تجهیزات را غیرفعال می‌کرده است.

تحقیقات از شرکت پژو سیتروئن به درخواست وزارت اقتصاد فرانسه صورت گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: