تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۹ کد مطلب 95518

تصاویر/ همه به احترام «بابای نیایش»

آن چه پیش رو دارید، برش هایی است از مراسمی که به همت جوانان غیور روستای «رودآب» در نخستین «روز پدر» پس از شهادت «بابای نیایش» برگزار شده است به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «رضا دامرودی» به ۲۹ تیر ماه ۱۳۶۷ شمسی، یعنی درست ۷ روز قبل از پذیرش قطعنامه‌ی ۵۹۸ از سوی […]

آن چه پیش رو دارید، برش هایی است از مراسمی که به همت جوانان غیور روستای «رودآب» در نخستین «روز پدر» پس از شهادت «بابای نیایش» برگزار شده است

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «رضا دامرودی» به ۲۹ تیر ماه ۱۳۶۷ شمسی، یعنی درست ۷ روز قبل از پذیرش قطعنامه‌ی ۵۹۸ از سوی ایران و پایان «دفاع مقدس»، در روستای «دامرود» (از توابع «روداب» در حوالی «سبزوار») متولد شد. او، ۲۷ سال بعد، جامه‌ی دفاع از «نهضت روح الله» بر تن کرده و در جبهه‌ی دفاع از بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) جان خود را در طبق اخلاص نهاد.
«رضا دامرودی»، به تاریخ شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۴ شمسی، در گرما گرم «عملیات محرم» در نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی»، بال در بال ملائک گشود. ای وی دختری خردسال به نام «نیایش» به یادگار مانده است.

آن چه پیش رو دارید، برش هایی است از مراسمی که به همت جوانان غیور روستای «رودآب» در نخستین «روز پدر» پس از شهادت «رضا دامرودی» برگزار شده است. مرحبا به غیرت جوان‌مردانی که عشق و ارادت خود را به آستانِ شهدای «اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه) با عرض ادب و ارادت به یادگارانِ آنان اثبات می کنند. آفرین بر کم سالانِ فهیمی که اجازه ندادند، «نیایش کوچولو» در نخستین روز پدری که پدرش را نمی بیند، تنها بماند.

روحمان با یادش شاد
هدیه به روحِ بلند پروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: