تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۸ کد مطلب 95519

هلاکت سه مهاجم انتحاری در جنوب موصل

نیروهای عراقی سه مهاجم انتحاری را در جنوب موصل به هلاکت رساندند. به گزارش مشرق، نیروهای عراقی سه مهاجم انتحاری را که عملیات ناکامی در مخمور در جنوب موصل اجرا کرده بودند، به هلاکت رساندند. همچنین منابع امنیتی در عراق از انهدام چهار دستگاه خودروی نظامی عناصر گروه تروریستی داعش در ناحیه البغدادی و هلاکت […]

نیروهای عراقی سه مهاجم انتحاری را در جنوب موصل به هلاکت رساندند.

به گزارش مشرق، نیروهای عراقی سه مهاجم انتحاری را که عملیات ناکامی در مخمور در جنوب موصل اجرا کرده بودند، به هلاکت رساندند.

همچنین منابع امنیتی در عراق از انهدام چهار دستگاه خودروی نظامی عناصر گروه تروریستی داعش در ناحیه البغدادی و هلاکت ۱۲۹ ترویست در مناطق مختلف این کشور خبر دادند.

یک منبع امنیتی در استان الانبار اعلام کرد جنگنده های به اصطلاح ائتلاف آمریکایی چهار دستگاه خودروی عناصر داعشی را نزدیک ناحیه البغدادی در غرب رمادی منهدم کردند. این منبع تصریح کرد این جنگنده ها بامداد امروز با هماهنگی ارتش در حمله به تروریستهای داعش در روستای المحبوبیه در شمال شرقی ناحیه البغدادی در غرب رمادی، چهار خودروی این گروه را منهدم کردند. این حمله مقدمه عملیات نظامی گسترده نیروهای ارتش آزاد سازی جزیره البغدادی از کنترل داعش بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: