تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۰ کد مطلب 95532

اتهام‌زنی به ایران و حزب‌الله در دادگاه امارات

در ادامه فشارهای هماهنگ غربی‌ها و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علیه حزب‌الله لبنان و ایران، دادگاهی در امارات عربی متحده برگزار و در آن اتهام‌هایی علیه ایران مطرح شد. به گزارش مشرق، در حالی که نشست اخیر مشترک سران آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس با انتشار بیانیه‌ای ضد حزب‌الله و اتهام‌زنی علیه […]

در ادامه فشارهای هماهنگ غربی‌ها و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علیه حزب‌الله لبنان و ایران، دادگاهی در امارات عربی متحده برگزار و در آن اتهام‌هایی علیه ایران مطرح شد.

به گزارش مشرق، در حالی که نشست اخیر مشترک سران آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس با انتشار بیانیه‌ای ضد حزب‌الله و اتهام‌زنی علیه ایران پایان یافت، حالا یک دادگاه اماراتی هم  اتهام زنی علیه محور مقاومت را در پیش گرفته است.

در ادامه اقدامات ضد ایرانی کشورهای حاشیه خلیج فارس، دادگاهی در امارات عربی متحده امروز جمعه برای بررسی آنچه «حمایت ایران از تروریسم» و «تلاش برای ایجاد هسته تروریستی» در این کشور خوانده شد، برگزار شد.

در این جلسه که در دادگاه فدرال امارات عربی متحده برگزار شد، عده‌ای به عنوان «شهود» حاضر شده و اتهام‌هایی علیه ایران و حزب‌الله لبنان وارد کردند.

یکی از افراد در جلسه دادگاه که  به عنوان «شهود» حاضر شده بود، ادعا کرده که ایران با استفاده از نیروهای حزب‌الله، یک هسته تروریستی در امارات عربی متحده ایجاد کرد.

در ادامه سریال اتهام‌زنی‌ها علیه ایران و حزب‌الله لبنان، در این پرونده ادعایی آمده که ایران از سال ۲۰۰۴ یک هسته تروریستی ایجاد کرده بود اما این هسته در سال ۲۰۱۳ کشف و منهدم شد.

دادگاه اماراتی پس از استماع اظهارات ضد ایرانی و ادعایی «شهود»، جلسه بعدی دادگاه برای بررسی موضوع را به ۲۳ می موکول کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: