تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۰۱:۱۷ کد مطلب 95588

جنگ بقای سرمربی راه آهن در لیگ برتر

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن، گفت: ما مزد زحمات خود و عملکرد زیبای بازیکنان را در این بازی گرفتیم و امیدوارم با ادامه این روند در لیگ برتر بمانیم. به گزارش مشرق، توپالیدیس پس از برد سه بر یک تیمش مقابل پدیده عنوان کرد: ما مثل دو دیدار گذشته‌مان تیم قالب میدان بودیم و فقط تفاوت […]

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن، گفت: ما مزد زحمات خود و عملکرد زیبای بازیکنان را در این بازی گرفتیم و امیدوارم با ادامه این روند در لیگ برتر بمانیم.

به گزارش مشرق، توپالیدیس پس از برد سه بر یک تیمش مقابل پدیده عنوان کرد: ما مثل دو دیدار گذشته‌مان تیم قالب میدان بودیم و فقط تفاوت این بازی با دو دیدار گذشته این بود که از گل‌هایی که زدیم، به خوبی محافظت کردیم و توانستیم یکی از ۴ فینالی را که از قبل هم گفته بودم برای بقا در لیگ باید پیروز آنها باشیم، بردیم تا با امیدهای بیشتری برای حضور در سه هفته پایانی لیگ روزهای باقی‌مانده را سپری کنیم.

سرمربی راه‌آهن، در خصوص حرکت عجیب بهادر عبدی بعد از تعویضش گفت: بهادر یکی از بازیکنان بزرگ راه‌آهن است، امروز هم با گل او بود که توانستیم پدیده را شکست دهیم و فکر می‌کنم در جریان حساسیت بازی قرار گرفته که چنین حرکتی را انجام داده، اما درکل باید بگویم او از بازیکنان تأثیرگذار و بااخلاق راه‌آهن است.

سرمربی راه‌آهن، در پایان درخصوص ماندن یا نمانده راه‌آهن در لیگ پانزدهم، خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز باید از دستیارم، کرمی به دلیل اینکه یک هفته‌ای را به دلیل فوت مادرم در ایران نبودم، تیم را به این خوبی مهیای بازی کرده بود، تشکر کنم، اما باید بگویم ما سه فینال دیگر در پیش رو داریم که مطمئنا اگر همین انگیزه و همین عملکرد را ادامه دهیم، می‌توانیم در لیگ باقی بمانیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: