تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۰۲:۴۳ کد مطلب 95627

شعار علیه افشارزاده و تشویق فتح‌الله‌زاده/ رحمتی از حال رفت +فیلم

به گزارش مشرق، دیدار دو تیم استقلال و فولاد خوزستان از هفته بیست و هفتم لیگ پانزدهم شامگاه امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید: * همزمان با گل اول پرسپولیس به استقلال اهواز، طرفداران آبی‌پوشان تهرانی علیه برانکو شعار دادند. * تعدادی از هواداران […]

به گزارش مشرق، دیدار دو تیم استقلال و فولاد خوزستان از هفته بیست و هفتم لیگ پانزدهم شامگاه امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید:

* همزمان با گل اول پرسپولیس به استقلال اهواز، طرفداران آبی‌پوشان تهرانی علیه برانکو شعار دادند.

* تعدادی از هواداران دو تیم فولاد و استقلال در بیرون از ورزشگاه با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند.

* سرمربی استقلال به هنگام ورود به زمین به دلیل باخت هفته گذشته‌اش مقابل پرسپولیس مورد تشویق قرار نگرفت و هواداران، مهدی رحمتی را تشویق کردند.

* محمد نوازی هنگام رفتن به جایگاه با چند تن از هواداران استقلال مشاجره پیدا کرد و آنها از او خواستند که به همراه دیگر اعضای کادر فنی در پایان فصل استقلال را ترک کنند.

* تنها بازیکنانی که قبل از شروع دیدار مورد تشویق هواداران قرار گرفتند، سید مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو بودند.

* حدود ۵۰ تن از طرفداران فولاد خوزستان اسکووچیچ را مورد تشویق قرار داده و از او پیروزی مقابل استقلال را خواستند.

* با اینکه گفته می‌شد بلیت‌های این دیدار به طور کامل فروخته شده است، اما نزدیک به ۵۰۰۰ تماشاگر بیشتر در ورزشگاه حضور نداشتند.

سر فرشید اسماعیلی بازیکن تیم فوتبال استقلال دچار شکستگی شد که این موضوع باعث نگرانی کادر فنی آبی‌پوشان شد و آنها به لب خط آمدند و جویای حال او شدند.

* مزدک میرزایی گزارشگر دیدار تیم‌های استقلال و فولاد دچار اشتباهی شد. او امید نورافکن بازیکن استقلال را در حالی معرفی کرد که اعلام داشت از جوانان سایپا به استقلال آمده در حالی که این بازیکن از تیم احسان ری به جمع آبی‌پوشان اضافه شد.

* هواداران حاضر در ورزشگاه که حدود ۲۰ هزار نفر هستند شعارهایی در راستای نماد استقلال یعنی عدد ۴ سر می‌دهند.

* مهدی تاج رئیس سازمان لیگ و بهمن طهماسبی مهاجم سابق استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* در دقیقه ۷۰ فولاد خوزستان به یک گل رسید که داور مسابقه آن را به دلیل آفساید اعلام کرد.

* بهنام برزای در جریان نیمه دوم به دلیل مصدومیت جای خود را به مهدی مومنی داد.

* گوینده ورزشگاه آزادی غایب است و همین موضوع باعث شده تا حبیب‌الله شیرازی رئیس هیأت استان تهران اسامی بازیکنان تعویضی و اخطارهای بازی را اعلام کند! این در حالی است که زمانی که چند سال پیش گوینده ورزشگاه آزادی در گذشته بود شخصی را جایگزین او کردند اما امروز اتفاق عجیبی را در ورزشگاه آزادی شاهد هستیم.

* هواداران استقلال بارها علیه پرسپولیس و محسن ترکی شعار دادند.

* مهدی رحمتی، دروازه‌بان تیم استقلال در جریان بازی از حال رفت و روی زمین افتاد، اما با مداوای پزشکان به بازی برگشت.

* به‌دلیل وزش باد شدید گرد و غبار زیادی در ورزشگاه به‌وجود آمد.

* فرشید اسماعیلی در برخورد با بازیکن فولاد از ناحیه سر دچار خونریزی شد و برای ادامه بازی مجبور به استفاده از باند سر شد.

* پس از گل سوم استقلال در نیمه نخست از سوی هواداران نارنجک پرتاپ شد.

* در یک صحنه مگویان توپی را لو داد که با اعتراض تند مظلومی روبه‌رو شد.

* هواداران استقلال در اواسط بازی شعار «خداحافظ مهرداد با تعصب» سر دادند تا یاد و خاطره مهرداد اولادی را گرامی بدارند.

* اسماعیل شریفات در دقایق پایانی مصدوم و از بازی خارج شد و چون فولادی‌ها سه تعویض خود را انجام داده بودند فولاد مجبور شد ۱۰ نفره بازی کند.

* در اقدامی عجیب هواداران استقلال علیه سرپرست این باشگاه شعار دادند و به تشویق علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل پیشین استقلال پرداختند. هواداران ضمن تشویق فتح‌الله‌زاده شعار «مدیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم» سر دادند.

دانلود

* برخی از هواداران استقلال معتقد بودند این تیم در دیدار با فولاد تاکتیک مناسبی نداشته است و علیه افشارزاده و مظلومی شعار می‌دادند!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: