تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۰۳:۱۴ کد مطلب 95631

از بازی به سبک بارسلونا تا کری خوانی مربی لیگ برتری برای همتای خودش

گروه ورزشی مشرق، هفته چهاردهم لیگ برتر پانزدهم در روز اول با انجام ۵ دیدار برگزار شد که در مهمترین بازی‌ها تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز مقابل استقلال به تساوی بدون گل دست یافت. در پایان این دیدارها سرمربیان تیم ها درخصوص بازی به خبرنگاران و رسانه ها پاسخ دادند: فراز کمالوند در نشست خبری […]

گروه ورزشی مشرق، هفته چهاردهم لیگ برتر پانزدهم در روز اول با انجام ۵ دیدار برگزار شد که در مهمترین بازی‌ها تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز مقابل استقلال به تساوی بدون گل دست یافت.

در پایان این دیدارها سرمربیان تیم ها درخصوص بازی به خبرنگاران و رسانه ها پاسخ دادند:

از بازی به سبک بارسلونا تافراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های گسترش و استقلال خوزستان، گفت: بازی زیبایی بود و فکر می‌کنم استقلال خوزستان فقط آمده بود تا گل نخورد که امروز یک تیم دفاعی بود. در واقع امروز مقابل تیمی بازی کردیم که در ۲۷ بازی ۲ بازی باخته و کمترین گل خورده را دارد ضمن اینکه آنها آنالیز خوبی روی بازی ابراهیمی داشتند.

وی ادامه داد: به جز ۳۰ دقیقه اول در دقایق باقیمانده بازی بهتر بودیم و حتی چند موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم.

کمالوند گفت: در دقیقه ۳۷ باید داور یک پنالتی برای ما می‌گرفت هر چند که در این خصوص به دپارتمان داوران پیشنهاد می‌کنم تا یک بازنگری در چیدمان داوران داشته باشد چون بعید است در تمام لیگ یک داور هم بازی رفت و هم بازی برگشت را قضاوت کرده باشد ضمن اینکه ما در بازی رفت با قضاوت زرگر و پنالتی بی‌جهتی که او گرفت بازنده شدیم.

وی افزود: نمی‌گویم زرگر داور بدی است اما برای اولین بار است که این اتفاق می‌افتد و این ناآگاهی دپارتمان را نشان می‌دهد که به چیدمان داوران نگاه نمی‌کنند و یک داور باید رفت و برگشت یک بازی را قضاوت کند.

سرمربی گسترش، گفت: خوشحالم که دو امتیاز از استقلال خوزستان در تبریز گرفتیم که این امتیازات در آینده به سرخ‌پوشان تراکتورسازی کمک خواهد کرد و مطمئن باشید که در تبریز پرسپولیس را هم متوقف خواهیم کرد.

کمالوند گفت: خوشحالم که هواداران آمدند و ما را خوب حمایت کردند و امیدوارم برای بازی پرسپولیس هم این استقبال را داشته باشیم ضمن اینکه بازی با پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی خودمان برگزار می‌شود و نه در ورزشگاه یادگار.

از بازی به سبک بارسلونا تاتوپالیدیس پس از برد سه بر یک تیمش مقابل پدیده عنوان کرد: ما مثل دو دیدار گذشته‌مان تیم قالب میدان بودیم و فقط تفاوت این بازی با دو دیدار گذشته این بود که از گل‌هایی که زدیم، به خوبی محافظت کردیم و توانستیم یکی از ۴ فینالی را که از قبل هم گفته بودم برای بقا در لیگ باید پیروز آنها باشیم، بردیم تا با امیدهای بیشتری برای حضور در سه هفته پایانی لیگ روزهای باقی‌مانده را سپری کنیم.

سرمربی راه‌آهن، در خصوص حرکت عجیب بهادر عبدی بعد از تعویضش گفت: بهادر یکی از بازیکنان بزرگ راه‌آهن است، امروز هم با گل او بود که توانستیم پدیده را شکست دهیم و فکر می‌کنم در جریان حساسیت بازی قرار گرفته که چنین حرکتی را انجام داده، اما درکل باید بگویم او از بازیکنان تأثیرگذار و بااخلاق راه‌آهن است.

سرمربی راه‌آهن، در پایان درخصوص ماندن یا نمانده راه‌آهن در لیگ پانزدهم، خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز باید از دستیارم، کرمی به دلیل اینکه یک هفته‌ای را به دلیل فوت مادرم در ایران نبودم، تیم را به این خوبی مهیای بازی کرده بود، تشکر کنم، اما باید بگویم ما سه فینال دیگر در پیش رو داریم که مطمئنا اگر همین انگیزه و همین عملکرد را ادامه دهیم، می‌توانیم در لیگ باقی بمانیم.

از بازی به سبک بارسلونا تادراگان اسکوچیچ پس از شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: هیچ وقت باختن جالب نیست. مخصوصا وقتی بازی به این شکل می‌شود. مثل این بود که در رختکن دو گل خورده بودیم. امروز بازی را ارایه کردیم که در شان فولاد نبود. بازیکنان ما طوری بازی کردند که انگار ما بارسلونا هستیم بدون اینکه کسی بخواهد پرش کند یا توپ را بلاک کند.

وی ادامه داد: خوب بازی نکردیم. خجالت زده هواداران هستیم. علاوه بر اینکه در اهداف مشخص شده ما دچار مشکل شدیم اسماعیل شریفات هم مصدوم شد. قدرت بازگشت به بازی را نداشتیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه چرا در نیمه اول اینقدر ضعیف بودند گفت: وقتی در نیمه اول بازی را با آن شرایط واگذار کردیم بازی خوب در نیمه دوم تاثیری ندارد.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد شایعه مذاکره مدیران استقلال با او برای فصل آینده گفت: واقعا برایم صحبت در مورد این مسایل ساده نیست. امروز برایم روز سختی بود و اجازه  بدهید در این مورد صحبت نکنم. اکنون ذهنم مشغول بازی است و نمی‌توانم در مورد این مسایل صحبت کنم.

وی در مورد اینکه تیمش را از سقوط نجات داده و هدفش از ابتدای فصل بقای فولاد بود، گفت: هدف کلی ما این بود که یکسری بازیکنان جوان را به فولاد معرفی کنیم. من خودم جاه طلبم و اهداف دیگری را در ذهنم می‌پرورانم. از کیفیت نتیجه گیری تیم در فصل جاری رضایت ندارم. در اهواز همکاران تان قبل از بازی قبلی از من سوال کردند و به آنها گفتم هر فصل ۱۲ ماه است اما فصل جاری برای ما ۱۸ ماه طول کشید.

اسکوچیچ در پایان پیروزی استقلال را در بازی امشب تبریک گفت.

از بازی به سبک بارسلونا تاپرویز مظلومی پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: بازی زیبایی بود. هواداران تیم به این جوانان باید افتخار کنند. ۱۶ بازیکن داشتیم که از ۱۳ بازیکن استفاده کردیم. دلاورانه بازی کردند.

وی ادامه داد:سخت است بعد از باخت دربی اینگونه بازی کنیم. ۷-۸ بازیکن را نداشتیم. نکات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند و اگر دقت می کردیم نتیجه جالبی رقم می خورد. آنها هم بازی خودشان را کردند. به آینده امیدواریم و تلاش می‌کنیم آینده خوبی داشته باشیم.

سرمربی استقلال تهران تاکید کرد: موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم. می‌توانستیم ۲ گل دیگر هم بزنیم البته استرس و فشار روانی زیادی به تیم وارد شده بود. با این حال در نیمه دوم هم موقعیت‌های زیاد گلزنی داشتیم. فوتبال همین است. ۳ گل خیلی سریع زدیم و موقعیت‌های دیگری هم به دست آوردیم.

مظلومی در مورد اینکه افسوس از دست دادن امتیازهای گذشته را نمی‌خورد، تاکید کرد: به هر حال ما تلاش خود را انجام می‌دهیم و درست است که بازی‌های سختی در پیش رو داریم اما با قدرت در میدان حاضر خواهیم شد. یکی از بازی‌های سختی که پیش رویمان بود بازی با فولاد بود که واقعا بچه‌های ما سرتر بودند و تمام تلاش خود را در زمین انجام دادند. امیدوارم در ادامه لیگ هم اینگونه کار کنند.

وی افزود: به هر حال ما امتیازهایی را از دست دادیم و به بچه‌ها گفته بودم که در روزهای پایانی با مشکل روبه‌رو می‌شویم. به هر حال ما تلاش خود را در ۳ بازی آینده خواهیم داشت و با قدرت در میدان حاضر می‌شویم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه با توجه به پیروزی امروز حسرت این را نمی‌خورد که ای کاش در دربی هم از این ترکیب استفاده می‌کرد، گفت: خیر. آن بازی گذشته. به هر حال ما نسبت به نیازهای خود در هر بازی ترکیب را مشخص می‌کنیم.

مظلومی در مورد وضعیت حنیف عمران‌زاده گفت: او در اختیار باشگاه است.

سرمربی استقلال هنگامی که با سؤالی در مورد اینکه آیا مشکل عمران‌زاده انضباطی بوده، روبه‌رو شد با واکنش مدیر رسانه‌ای تیم مواجه شد و او از خبرنگاران خواست سؤالات خارج از این بازی نپرسند.

مظلومی در مورد اینکه هواداران در دقایق پایانی شعارهایی علیه افشارزاده سر دادند، خاطرنشان کرد: من این مسئله را نشنیدم. تمرکزم روی بازی‌ بود و به سکوها فکر نمی‌کنم.

وی در مورد حمایت هواداران از استقلال تاکید کرد: تیم برای هواداران است و امیدوارم آنها همچنان حمایت خود را از تیم داشته باشند. افشارزاده هم زحمت زیادی برای استقلال کشیده اما متاسفانه باشگاه بدهی‌های زیادی دارد. در چند روز گذشته ۴۰۰ هزار دلار برای توزی پرداخت شد که نشان می‌دهد بدهی‌های باشگاه زیاد است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: