تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۲ کد مطلب 95700

«میکائیل» بهترین سریال‌پلیسی جشنواره مسکو شد

سریال پلیسی میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم، کاری از معاونت اجتماعی ناجا تندیس برتر و دیپلم افتخار جشنواره فیلم و سریال های پلیسی مسکو را از آنِ خود کرد. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری پلیس، هجدهمین جشنواره فیلم و سریال های پلیسی مسکو با حضور ایران در حالی برگزار شد که کشورهایی […]

سریال پلیسی میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم، کاری از معاونت اجتماعی ناجا تندیس برتر و دیپلم افتخار جشنواره فیلم و سریال های پلیسی مسکو را از آنِ خود کرد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری پلیس، هجدهمین جشنواره فیلم و سریال های پلیسی مسکو با حضور ایران در حالی برگزار شد که کشورهایی چون آلمان، اسپانیا، روسیه، هند، سوئیس، اتریش، شیلی، آرژانتین، مراکش، فیلیپین و … از رقبای اصلی در این عرصه بودند.

به هر حال سریال پلیسی «میکائیل» محصول معاونت اجتماعی ناجا – مؤسسه «ناجی هنر»، به کارگردانی «سیروس مقدم» و هنرنمایی هنرمندانی چون «کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، مجید مشیری، پرویز پورحسینی، علیرضا خمسه، علی دهکردی، کاوه سماک باشی» در این جشنواره خوش درخشید و گوی سبقت را از این رقبای قدر ربود و به عنوان برترین سریال جنایی جشنواره انتخاب شد.

میکائیل تندیس برترین سریال جنایی و دیپلم افتخار جشنواره فیلم و سریال های پلیسی روسیه را به ایران ارمغان آورد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: