تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۸ کد مطلب 95749

برانکو با صحبت‌نکردن اعتراضش را نشان داد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲۵ سال قبل همین اتفاقات برایم رقم خورد و خاطرات آن زمان برایم تداعی شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مصطفی قنبرپور در مصاحبه با رادیو ورزش در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز، گفت: ۲۵ سال پیش به ورزشگاه تختی اهواز رفته بودم و دیروز […]

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲۵ سال قبل همین اتفاقات برایم رقم خورد و خاطرات آن زمان برایم تداعی شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مصطفی قنبرپور در مصاحبه با رادیو ورزش در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز، گفت: ۲۵ سال پیش به ورزشگاه تختی اهواز رفته بودم و دیروز خاطرات آن زمان برایم تداعی شد.  در آن دیدار سنگی به سمتم پرتاب شد که به ابرویم خورد و به سرم بخیه‌های زیادی زدند. در آن دیدار هم ما بعد از برد جانمان را برداشتیم تا از ورزشگاه خارج شویم و دیروز هم وضعیت به همین نحو بود.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند اتفاقات بازی دیروز هماهنگ شده بود، تصریح کرد:‌با کمال احترام برای مسئولان خوزستان فکر می‌کنم این مسئله برنامه ریزی شده بود.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا نمی‌شد اقدامی کرد تا این بازی در شرایط بهتری برگزار شود، اظهار داشت: می‌توانستند با توجه به حساسیت و اهمیت بازی دیروز مسابقه را در ورزشگاه غدیر برگزار کنند. خدا لطف کرد که روز گذشته اتفاق ناگواری رخ نداد.

قنبرپور در مورد اینکه برانکو ایوانکوویچ روز گذشته مصاحبه نکرد، تصریح کرد: او با صحبت نکردن اعتراض خود را نشان داد. باید در آن وضعیت حاضر می‌شدید تا شرایط را لمس می‌کردید. هر ۱۰ دقیقه عده‌ای به زمین می‌ریختند و شرایط بازی اصلا وجود نداشت. در اواخر بازی اصلا کنترل شرایط از دست خارج شد. دیروز ممکن بود هر اتفاقی رخ دهد.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه پرسپولیس به اتفاقات بازی دیروز اعتراض می‌کند، گفت: قطعا اعتراض می‌کنیم تا در آینده شاهد این اتفاقات نباشیم. امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد. دیروز شرایط بازی در ورزشگاهی که گنجایش کمی دارد و در داخل شهر است وجود نداشت و باید در آینده از این کار جلوگیری کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: