تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۳ کد مطلب 95769

کاروان سپاهان بدون نویدکیا در تهران

بعد از کنار رفتن مربی کروات از نیمکت رهبری سپاهانی ها امروز راهی تهران می شوند تا خود را برای جدال حساس با نفت آماده کنند. به گزارش مشرق، مدافع عنوان قهرمانی در ادامه تیره روزی های خود این بار در دوحه به الاتحاد باخت تا نه تنها از لیگ قهرمانان آسیا حذف شوند بلکه […]

بعد از کنار رفتن مربی کروات از نیمکت رهبری سپاهانی ها امروز راهی تهران می شوند تا خود را برای جدال حساس با نفت آماده کنند.

به گزارش مشرق، مدافع عنوان قهرمانی در ادامه تیره روزی های خود این بار در دوحه به الاتحاد باخت تا نه تنها از لیگ قهرمانان آسیا حذف شوند بلکه زمینه ساز استعفای ایگور استیماچ هم شوند تا زاغی نژاد به عنوان سومین مربی هدایت این تیم را در دست بگیرد.

سپاهان که شرایط کاملا بحرانی را تجربه می کند امروز ساعت ۱۴ اصفهان را به مقصد تهران ترک می کند تا اردوی شبانه روزی خود را در هتل المپیک برپا کرده و برای بازی با نفت آماده شود. نکته قابل اشاره در سفر کاروان سپاهان به ادامه غیبت های محرم نویدکیا برمی گردد بازیکنی که گفته می شد با رفتن استیماچ شاید به جمع سپاهانی ها بازگردد اما زیر بار این خواسته کادر فنی جدید نرفت تا خداحافظی اش از تیم همچنان بر قوت خود باقی باشد.

دیدار تیم های نفت تهران و سپاهان فردا از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه تختی برگزار می شود و اصفهانی ها امیدوارند بعد از مدت ها رنگ برد را در این بازی ببینند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: