تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۳ کد مطلب 95790

حکم مرسی به اتهام جاسوسی برای قطر امروز اعلام می‌شود

روز شنبه (امروز) دادگاه جنائی قاهره حکم محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر در پرونده جاسوسی برای قطر را اعلام می‌کند.  به گزارش مشرق، روز شنبه (امروز) قرار است حکم «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در پرونده جاسوسی برای قطر اعلام شود. شبکه خبری «راشا تودی»، گزارش داد با توجه به اینکه […]

روز شنبه (امروز) دادگاه جنائی قاهره حکم محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر در پرونده جاسوسی برای قطر را اعلام می‌کند.

 به گزارش مشرق، روز شنبه (امروز) قرار است حکم «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در پرونده جاسوسی برای قطر اعلام شود.

شبکه خبری «راشا تودی»، گزارش داد با توجه به اینکه اتهام جاسوسی یکی از مهم ترین اتهاماتی است که به رئیس جمهور برکنار شده مصر وارد شده و امکان تجمع حامیان او در برابر دادگاه وجود دارد؛ نیروهای امنیتی مصری حضور خود را در اطراف آکادمی پلیس قاهره افزایش داده‌اند.

قرار است دادگاه جنائی قاهره امروز به ریاست قاضی «محمد شرین فهمی» برگزار شود و حکم رئیس جمهور برکنار شده مصر و ۱۰ متهم دیگر در پرونده جاسوسی برای قطر قرائت شود.

مرسی در این پرونده متهم شده که اسناد مهم دولتی مربوط به امنیت ملی مصر  را در زمان ریاست جمهوری‌اش برای دولت قطر فاش کرده است.

رئیس جمهور برکنار شده مصر تا کنون در پرونده قتل معترضان در برابر کاخ الاتحادیه به ۲۰ سال زندان محکوم شده، او در پرونده فرار از زندان وادی النطرون نیز به اعدام محکوم شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: