تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۰ کد مطلب 95797

انهدام مواضع و خودروهای مرگ در الانبار و موصل

منابع عراقی از انهدام تعدادی از مخفیگاه‌ها و خودروهای بمب‌گذاری شده، تانکرهای حمل نفت و تاسیساتی خبر دادند که تروریست‌های تکفیری از آن استفاده می‌کنند.  به گزارش مشرق به نقل از رسانه‌های عراق، حملات هوایی به مواضع و مخفیگاه‌های تروریست‌های داعشی طی دو روز اخیر به شدت افزایش یافت. به گفته منابع عراقی، جنگنده‌های ارتش […]

منابع عراقی از انهدام تعدادی از مخفیگاه‌ها و خودروهای بمب‌گذاری شده، تانکرهای حمل نفت و تاسیساتی خبر دادند که تروریست‌های تکفیری از آن استفاده می‌کنند.

 به گزارش مشرق به نقل از رسانه‌های عراق، حملات هوایی به مواضع و مخفیگاه‌های تروریست‌های داعشی طی دو روز اخیر به شدت افزایش یافت.

به گفته منابع عراقی، جنگنده‌های ارتش عراق توانستند مخفیگاه‌ها و تجمعات تروریست‌های داعشی را در داخل روستای بشیر بمباران کنند که به انهدام یک خودروی بمب‌گذاری شده منجر شد.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع عراق، جنگنده‌های ارتش عراق مخفیگاه‌ها و خودروهای بمب‌گذاری شده داعشی‌ها را در مناطق غرب الصینیه و راه بیجی به حدیثه در استان صلاح‌الدین در هم کوبیدند.

سرتیپ ستاد عبدالمحسن العباسی فرمانده لشکر چهاردهم ارتش عراق هم تاکید کرد نیروهای امنیتی عملیات بازپس‌گیری منطقه الروفه در شمال ناحیه الکرمه را ادامه دادند و به زودی این منطقه را از لوث تروریست‌ها پاکسازی خواهند کرد تا مقدمه‌ای برای عملیات بعدی پس از موفقیت در آزادسازی بسیاری از روستاها و جاده های استراتژیکی باشد که باندهای تروریستی در انتقال سلاح و مهمات به فلوجه مورد استفاده قرار می‌دادند.

منابع رسانه‌ای فرماندهی عملیات الانبار به الفرات گفتند در حملات جنگنده‌های سوخوی ارتش عراق به مقرها و مواضع داعشی‌ها در منطقه البوعیفان در استان الانبار، ده‌ها داعشی به هلاکت رسیدند، این عملیات با تکیه بر  اطلاعات دقیق انجام شد.

این در حالی است که استیف وارن یکی از سخنگویان ارتش آمریکا گفته است برای اولین بار بمب‌افکن ب ۵۲ در حملات هوایی به مواضع داعش مورد استفاده قرار گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: