تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۶ کد مطلب 95827

رشد ٣۵درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در سال گذشته نسبت به سال ١٣٩٣بیش از ٣۵ درصد رشد را نشان می‌دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک […]

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در سال گذشته نسبت به سال ١٣٩٣بیش از ٣۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که در سال گذشته هرماه به طور متوسط حدود ۴۵ میلیون تراکنش¬ توسط پایانه های فروش متصل به حسابهای انجام شده و همچنین هموطنان در خلال اسفندماه سال ٩۴ بیش از ۶٠ میلیون تراکنش مالی را به انجام رسانده اند که این میزان بیانگر رشد ٢۴ درصدی تعداد تراکنش ها نسبت به ماه قبل تر می باشد.

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ١٧ درصدی  تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در سال ١٣٩۴ نسبت به سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است این بانک با افتتاح بیش از ۴۴ میلیون حساب الکترونیکی برای متقاضیان، صدور حدود ۵۶ میلیون انواع کارتهای الکترونیک و نصب و راه اندازی بیش از ۴٠٠ هزار دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: