تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۶ کد مطلب 95835

برنامه‌های هفته کارگر اعلام شد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه‌های هفته کارگر گفت: فردا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آرمان‌های امام تجدید میثاق خواهد کرد و در روز کارگر نیز ۱۱ کارگر نمونه کشوری معرفی می‌شوند. به گزارش مشرق، از فردا به مناسبت روز کار و کارگر طبق تقویم […]

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه‌های هفته کارگر گفت: فردا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آرمان‌های امام تجدید میثاق خواهد کرد و در روز کارگر نیز ۱۱ کارگر نمونه کشوری معرفی می‌شوند.

به گزارش مشرق، از فردا به مناسبت روز کار و کارگر طبق تقویم سازمان جهانی کار، برنامه‌های مختلفی در سطح کشور برگزار خواهد شد.
 
بر همین اساس، فردا ۵ اردیبهشت ماه به نام «کارگران، امام و انقلاب» نامگذاری شده که در این روز طبق گفته حیدریان معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق خواهد شد.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با بیان اینکه در ۶ اردیبهشت ماه با مدیران NGOها و بهزیستی‌های سراسر کشور دیدار خواهد شد، گفت: در این روز عنوان «کار، سلامت و نشاط اجتماعی» انتخاب شده است که عمده برنامه‌های این روز تبیین زنگ ورزش نیروی کار سراسر کشور است.
 
وی گفت: ۷ اردیبهشت نیز با عنوان «امید به آینده و تامین اجتماعی» نامگذاری شده که نشست‌های کارگری و کارفرمایی در سازمان تأمین اجتماعی برگزار خواهد شد و مشکلات کارگران و بازنشستگان مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.
 
این مقام مسئول در وزارت کار، با اشاره به برنامه‌های چهارمین روز هفته کارگر گفت: در این روز عنوان «کارگران، اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی» نامگذاری شده و جامعه کار کشور به فرمان مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت.
 
حیدریان افزاود: «زنان، کار و توسعه اجتماعی» عنوان پنجمین روز از هفته کارگر است که در این روز از زحمات زنان کارگر تقدیر شده و نقش زنان و در بازار کار کشور تبیین خواهد شد؛ در این روز دیدار با مراجع و آیات اعظام تقلید نیز برنامه‌ریزی شده است.
 
وی با اشاره به اینکه ششمین روز هفته کارگر با عنوان «کارگر، مهارت و معنویت» نامگذاری شده، گفت: در این روز عمده‌ترین برنامه حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نماز جمعه عبادی سیاسی تهران است و در سایر شهرستان‌ها نیز همینگونه است.
 
عالی‌ترین مقام مسئول در این حوزه با بیان فعالیت‌ها و اقدامات کارگری خواهند پرداخت.
 
وی در پایان با اشاره به یازدهم اردیبهشت روز کار و کارگر تأکید کرد: در این روز زنگ کار و تلاش در کل کشور نواخته خواهد شد و ۱۱ کارگر نمونه در سراسر کشور شناسایی و معرفی می‌شوند؛ علاوه بر این از ۳ واحد نمونه کشوری نیز تقدیر خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: