تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۱ کد مطلب 95837

سقوط جنگنده سوری توسط داعش+عکس

در ادامه درگیری ها میان گروه تروریستی تکفیری داعش و ارتش سوریه در منطقه شرقی استان دمشق سوریه عصر روز گذشته یک فروند هواپیمای جنگی ساقط شد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها میان گروه تروریستی تکفیری داعش و ارتش سوریه در منطقه شرقی استان دمشق سوریه عصر روز گذشته یک فروند هواپیمای جنگی […]

در ادامه درگیری ها میان گروه تروریستی تکفیری داعش و ارتش سوریه در منطقه شرقی استان دمشق سوریه عصر روز گذشته یک فروند هواپیمای جنگی ساقط شد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری ها میان گروه تروریستی تکفیری داعش و ارتش سوریه در منطقه شرقی استان دمشق سوریه عصر روز گذشته یک فروند هواپیمای جنگی ساقط شد.

سقوط هواپیمای جنگی سوری توسط داعش+عکس

بنابر این گزارش، رسانه های وابسته به داعش با انتشار تصاویری از ساقط کردن این هواپیما با موشک پدافند هوایی استینگر و به اسارت درآمدن خلبان آن بنام “سرهنگ عزام عید” خبر دادند. در مقابل ارتش سوریه ضمن تایید خبر سقوط این هواپیما آن را جنگنده میگ ۲۳ معرفی کرده و علت سقوط را نقص فنی عنوان کرد. مناطق شرقی استان دمشق طی یک ماه گذشته و در پی حمله وسیع داعش به مواضع نیروهای سوری صحنه نبردهای گسترده میان دو طرف بود که طی آن ارتش سوریه موفق به انهدام واحدهای نظامی داعش و دفع کامل حملات آنها به ۵ مقر مهم نظامی همچون فرودگاههای الضمیر و السین، کارخانجات سیمان و مقر تیپ ۵۵۵ زرهی شده بود.

سقوط هواپیمای جنگی سوری توسط داعش+عکس
سقوط هواپیمای جنگی سوری توسط داعش+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: