تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۲ کد مطلب 95926

سرهنگ حسینی فرمانده جدید دژبان کل ارتش شد

معاون اجرایی ارتش، سرهنگ سیدمحمدرضا حسینی را به عنوان فرمانده دژبان کل ارتش معرفی کرد. به گزارش مشرق، مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون اجرایی ارتش امیر محمودی در صبحگاه عمومی دژبان ارتش برگزار شد. در این مراسم امیر محمودی، معاون اجرایی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولان […]

معاون اجرایی ارتش، سرهنگ سیدمحمدرضا حسینی را به عنوان فرمانده دژبان کل ارتش معرفی کرد.

به گزارش مشرق، مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون اجرایی ارتش امیر محمودی در صبحگاه عمومی دژبان ارتش برگزار شد.

در این مراسم امیر محمودی، معاون اجرایی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولان و کارکنان دژبان آجا ضمن عرض تسلیت سالروز وفات حضرت زینب کبری(س)  گفت: دژبان یکی از اجزای بنیادی و کلیدی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که مأموریت های مختلفی بر عهده دارد.

محمودی در ادامه افزود: دژبان ارتش در طول سال های دفاع مقدس، به ویژه در نگهداری هزاران اسیر جنگی از دشمن بعثی، کارنامه ارزشمندی از خود به یادگار گذاشته و پس از پایان جنگ نیز در امر برقراری نظم و انضباط در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت های چشمگیری داشته است و توانسته اقتدار ارتش را به نمایش بگذارد.

وی در ادامه ضمن تشکر از زحمات فرمانده اسبق دژبان ارتش گفت: امیر سرتیپ دوم دولت رمضان زاده در دوران جنگ تحمیلی و در مسئولیت های مختلفی که بر عهده داشته خصوصاً ۱۱سال فرماندهی دژبان آجا کارنامه زرینی از خود به جای گذاشته است.

معاون اجرایی ارتش در پایان این مراسم، سرهنگ سیدمحمدرضا حسینی را به عنوان فرمانده دژبان کل ارتش معرفی کرد و افزود: سرهنگ حسینی فرمانده ای مقتدر و متعهد است که ان‌شاالله در این سمت جدید کما فی السابق توانمندی های خود را به نمایش بگذارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: