تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۴ کد مطلب 95931

عمران‌زاده ادامه فصل را از دست داد

سرپرست باشگاه استقلال گفت: عمران‌زاده به دلیل مصدومیت توانایی همراهی استقلال را تا پایان فصل ندارد و پس از رفع مصدومیت‌اش دوباره به تیم برمی‌گردد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی استقلال، درباره وضعیت عمران زاده گفت : ظهر امروز (شنبه) جلسه ای با حنیف عمران زاده بازیکن خوب ،متعصب […]

سرپرست باشگاه استقلال گفت: عمران‌زاده به دلیل مصدومیت توانایی همراهی استقلال را تا پایان فصل ندارد و پس از رفع مصدومیت‌اش دوباره به تیم برمی‌گردد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی استقلال، درباره وضعیت عمران زاده گفت : ظهر امروز (شنبه) جلسه ای با حنیف عمران زاده بازیکن خوب ،متعصب و دوست داشتنی استقلال داشتم. متاسفانه حنیف از مصدومیت کهنه ای رنج می برد که این ‌سیب دیدگی در دیدارهای سنگین نیم فصل هم تشدید شد.

افشارزاده ادامه داد: حنیف فعلا در حال فیزیوتراپی است و در جلسه امروز مشخص شد وی به دلیل مصدومیت توانایی همراهی استقلال را تا پایان فصل ندارد.

سرپرست استقلال با تمجید از عملکرد مدافع تیمش اضافه کرد: حنیف فرزند استقلال است. او همواره با تعصبی مثال زدنی در بازی ها و حتی در تمرینات تیم حاضر شده است. باشگاه استقلال هم همیشه قدر بازیکنان متعصب و غیرتمند خود را می داند. هر چند غیبت حنیف در بازی‌های پیش رو خبر بسیار بدی برای ما بود اما امیدوارم عمران‌زاده پس از رفع مصدومیت‌اش دوباره به خانه خودش برگردد.

به گفته افشارزاده، استقلال تا پایان فصل از بازیکنان جایگزین حنیف عمران زاده در خط دفاعی استفاده می کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: