تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۳ کد مطلب 95941

«کیک تولد» جان ۱۸ پاکستانی را گرفت

گزارش روز شنبه رسانه های پاکستان به نقل از منابع بیمارستانی حاکی است کیک مسموم در جشن تولد یک کودک پاکستانی در ایالت پنجاب این کشور تا کنون منجر به مرگ ۱۸ نفر از میهمانان این جشن شده است. به گزارش مشرق، براساس گزارش پلیس، روز چهارشنبه گذشته ۳۴ نفر از جمله چند کودک که […]

گزارش روز شنبه رسانه های پاکستان به نقل از منابع بیمارستانی حاکی است کیک مسموم در جشن تولد یک کودک پاکستانی در ایالت پنجاب این کشور تا کنون منجر به مرگ ۱۸ نفر از میهمانان این جشن شده است.

به گزارش مشرق، براساس گزارش پلیس، روز چهارشنبه گذشته ۳۴ نفر از جمله چند کودک که در جشن تولد یاد شده شرکت کرده و کیک مسموم خورده بودند، با علائم مسمومیت شدید به بیمارستان های مختلف ایالت پنجاب منتقل شدند و به دلیل شدت مسمومیت، تاکنون ۱۸ نفر از این افراد جان خود را از دست داده اند.

هنوز علت دقیق مسمومیت این افراد و اینکه آیا مسمومیت کیک سهوی یا عمده بوده، مشخص نشده است. نمونه ای از این کیک برای انجام آزمایش های لازم به آزمایشگاه لاهور فرستاده شده است.

این حادثه اگرچه در نگاه اول به عنوان یک مسمومیت غذایی مورد توجه قرار گرفته است، اما بیم آن می رود که شیوه جدید تروریست ها برای تحقق اقدامات تروریستی باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: